Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Küzdősportolók jobban bunyózna...

Küzdősportolók jobban bunyóznak harcművészeknél?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom ezt.Ha elkezdenék ju jitsuzni (japán) lenne vele esélyem egy MMA-s ellen?

2018. okt. 10. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Semmi , lerohan szétpüföl kitekeri a végtagokat lefojt . A kevert stílusok nagasu do használható vagy box - thai box - taekwon do kombináció , laza millió de kajak rúgás és sok felütés ököl technika .
2018. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ju jitsuban is van minden,ütes,rúgás,földrevitel na meg sok tiltott technika is
2018. okt. 10. 19:00
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha a harcművészeti edzéseken van sparring, akkor nem. A Choy Lay Futosok Thaiföldön megeszik a Thai Boxolókat a szabályrendszerükben, meg azon kívül is. Bár Boxoló vagyok, de abszolút nem akarok kézitusázni egy Baji Quanossal sem, mert simán leverhet, mint vak a poharat. Meg eleve senkivel nem kezdenék ki, aki rendszeresen sparringol.


A japán Jiu-Jutsu pedig gyakori MMA-ban, csak van mellette Box és Thai Box tudás.

2018. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Na,sűrített levegő itt van már megint,más néven... :D
2018. okt. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

MMA-ban nem inkább Bjj van?

Szoktam nézni,de nem láttam bent ju jitsusokat

2018. okt. 10. 20:24
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Marhaságot írt , a kung fu egy mese a híres B LEE is azért kombinált és alakított egy stílust mert szhart sem ért a bonyolított gyenge vingcsun meg a tapadós kéz .
2018. okt. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És a Kelemen Ryu ju jitsu?Azt gondoltam elkezdeni
2018. okt. 10. 21:09
 8/12 palilaci ***** válasza:

Tul osszetett, sok a felesleges technika es levego utlegelesek, varazslasok.

Inkabb kezdj el judozni, az gyakorlatilag a hasznalhato ju jutsu, aztan ha elertel egy szintre, iktass be melle boxot vagy thaiboxot, esetleg ha a testharc erdekel jobban akkor birkozast. Megnyugtatlak, nem kell teged majd felteni, se ringben, se utcai parbajban (persze puszta kezzel).

2018. okt. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De judo birkózás esetén nem nagyon foglalkoznak nagykorú kezdőkkel,nem?
2018. okt. 11. 22:54
 10/12 palilaci ***** válasza:
Ez nem mindig van igy. En speciel 18 evesen kezdtem el a cselgancsot, es nem szartak le. Nyiregyhazan es Miskolcon, esetleg Vasarosnamenyban tuti foglalkoznanak veled.
2018. okt. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!