Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Küzdősportolók ti csináltok...

Küzdősportolók ti csináltok más sportot is a küzdősport/harcművészet mellett?

Figyelt kérdés
Csináltok vagy régebben csináltatok-e valamilyen más sportot is mint pl. kosárlabda, BMX..akármi. Most ne az ilyen sulis testnevelés órai foci, röpi..stb dolgot írjátok hanem amit magatoktól, önszántatokból űztetek akár hobbi akár versenyszinten.

2018. jan. 6. 21:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Én speciel thai box és boksz mellett szeretek fallabdázni (squash) és úszni is. Az utóbbiból régebben versenyeztem is.
2018. jan. 6. 21:15
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Régebben súlylökéssel próbálkoztam. Hegyi kerékpárban és downhill-ben pedig versenyeztem is. Ugye nekem annyiból könnyebb volt, hogy volt a családunknak kerékpárüzlete. Így lehetőségem volt kicsit komolyabban is bringázni. Mai napig is szoktam tekerni, országúton is, bringatúrákra is járok nyaranta. Ma már csak hobbi.
2018. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Súlyemelés, futás, jóga és latin tánc. Heti három taekwondo mellett, évek óta.
2018. jan. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Saját súlyos edzés , de régebben kéziztem .
2018. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Boxrec ***** válasza:
Edzek saját testsúllyal, súlyzóval. Meg erősítem a csontozatom is, főleg a ökleim.
2018. jan. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nei Kung (csontfeledzés immár 5 éve). Régebben kriketteztem is.

Tudom, hogy a Kérdező kérte, hogy sulis tesiórás példát ne hozzak fel. De nálunk az egyetem a tesióra és a testnevelés tantárgy teljesen más volt. Ott nem általános tipikus tesióra van, hogy egyik órán például focizunk, a másik órán távolugrás, a következő órán pedig kosárlabda. Ott egy adott sportágat kellett választani (volt többféle), és ez lénmyegében olyan volt, hogy szó szerint suli után elmentél heti 2-3 alkalommal edzésre. Így egy szemeszter erejéig (azaz fél évig), amerikai futballoztam. Küzdősport nem volt a választékban.


Jelenleg pedig baseballozok is. Ezt azért csinálom, mert nem régiben épült egy pálya a közelemben, sőt a baseball-pálya konkrétan a telekszomszédom (majdnem a kertem végében van). Semmi komoly, pici amatőr klub, csupa hobbystákból. Mivel nekem van egy pici krikett múltam, így nem annyira nehéz nekem ez a fajta játék. Igaz még csak 1 hónapja nyomom, de egész klassz. :)

2018. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Crossfit, spinning, jóidőben terep bringázás, ha ráveszem magam akkor néha futás.
2018. jan. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Heti 5x futok,1-et kondizok meg kuzdosport mellett.
2018. jan. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mielőtt elkezdtem

küzdősportokat/harcművészeteket tanulni atletizáltam három évig és versenyszinten.

2018. ápr. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!