Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Csapatommal vfts-t szerenénk...

Tigrispapa kérdése:

Csapatommal vfts-t szerenénk építeni?!

Figyelt kérdés
VFTS-t szeretnénk építeni. Hasznos tanácsokat szívesen meghallgatunk.

2018. okt. 11. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=8ItaWBNcmXQ itt egy magyar sorozat, ami erről szól.
2018. okt. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Zsiguli.hu

Kezdésnek ha nincs pénz.

Ha van elmentek egy neves építőhöz, kicsengetitek a pár millát és kész is.

2018. okt. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Laikusként írok ide.

Miért kerül olyan sokba egy vfts építése ?

Illetve miért beszélnek írnak róla úgy mintha egy top szintű versenyautó lenne.

Most eltekintve a nosztalgia és retró faktortól (gyerekkorodban láttál ilyet faternak ladája volt stb)

2018. okt. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Utolsó, talán azért mert még mindig a lada a rally királya...
2018. okt. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

"Utolsó, talán azért mert még mindig a lada a rally királya..."


Mióta? Melyik univerzumban? Vagy Magyarországról beszélsz csak? Mert amúgy a Lancia meg a Subaru a rally királya.

2018. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nem csak én gondolom így...
2018. okt. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 veterán vas ***** válasza:

Milyen célból építenéd?

Ha versenyzésre, akkor ne itt érdeklőd.

Az MNASz-ben megtalálhatod a gyári homológizációs előírásokat. (ez esetben pár milliót készíts elő)

Persze lehet utcai verziót is csinálni, ami ránézésre és hangra "olyan mintha" VFTS lenne, de annak meg semmi értelme.

2018. okt. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Azért kerül ennyibe, mert versenyautó. Egy komoly motor, kovácsolt alkatrészekkel, sok finomsággal, 1 milka simán lehet. /hajtókar-dugattyú-főtengely +200ezer Ft, szóval ez már 700ezer forint, és még a hengerfej stb nincs sehol./ Újabban hengerenkénti injektorral szerelik már őket, de egy duplakarbi pár is 180ezer Ft. Váltóból is a nagyok már szekvenciálissal mennek, az is 600 körül van ha jól tudom, de egy sima tolós is 150 alaphangon. A homológ felszerelésekről nem is beszélve ... Nagyon sok mindenből áll össze. Ezek is már teljesen ott vannak teknikailag, mint egy akármilyen más versenyautó. De itt egy oldal, lehet nézegetni, hogy miért ilyen drága egy versenyautó. (áfa nélküli árak) [link]
2018. okt. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hmm, kicsit alá is becsültem a motor árát, összepakolás után, nem mindenből a legdrágábbat és nem is mindent kipipálva, összeszerelés nélkül 1.9 millió ...
2018. okt. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 veterán vas ***** válasza:
100%
Nem véletlenül írtam "pár millió"-t. ;)
2018. okt. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!