Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen küzdősport látható az...

Milyen küzdősport látható az alábbi videóban?

Figyelt kérdés

Tegnap megnéztem egy filmet, melyben az alábbi jelenet látható, és felmerült bennem a kérdés, hogy ez milyen küzdősport vagy melyek keveréke lehet?


Előre is köszönöm a válaszokat!


https://www.youtube.com/watch?v=eGO_vQu8Ygs



2019. jan. 8. 14:09
 1/5 anonim válasza:
100%

BJJ és Ju-Jitsu


Amivel pedig leviszi, az a Flying triangle https://www.youtube.com/watch?v=0_ZTBE6zhXA


De ezt más stílusok is használják. Pl.: Vovinam, Hapkido,...

2019. jan. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 aikiboxer ***** válasza:
100%
Ahogyan az első írja, box-szerűség és két BJJ technika.
2019. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Koreográfiai harcművészet. Filmekből ne indulj ki, abba koreográfiát látsz csak még akkor is, ha emlékeztet egy-két harcművészetre. Ezeknél az kell, hogy a lehető leglátványosabb legyen, emiatt mindenfélét belekevernek.
2019. jan. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitok!


Tudom, hogy a filmek nem feltétlenül felelnek meg a valóságnak és inkább a látványra mennek. Megnéztem azokat a videókat is, ahol a filmben látott jeleneteket elkészítésének mikéntjét mutatták be.


Csak gondolkozom, hogy elkezdek valamilyen küzdősportot, de még nem sikerült eldöntenem, hogy melyik áll a legközelebb hozzám. (A filmben látott jelenetek viszont felkeltették az érdeklődésem, ezért kérdeztem rá.)

2019. jan. 11. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:
a nyakba ugrásról egyből a vovamit ugrik be :'D
2019. jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!