Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kondihoz, küzdősporthoz,...

Kondihoz, küzdősporthoz, melyik a legidálisabb Creatin, ami hamar látható hatást add?

Figyelt kérdés

#edzés #kondi #küzdősport.box.creatin.testépitőszer
2012. ápr. 15. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
ha enyire impotens akarsz lenni grt inkabb edz tisztan
2012. ápr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 N0rbi04 válasza:
Hogy lennél már tőle impotens. A szervezet maga is állít elő kreatint. Creatin pH-X-ről olvastam, hogy elég jó ilyen célra. De olvass mindenképp utána. Fiataloknak és kezdőknek nem ajánlanak semmilyen kreatint.
2012. ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

rengeteg márka van

egy a scitec nutrition-t használtam, de hogy őszinte legyek nem lettem tőle Arnold


az edzés mellett nagyon fontos a kaja is

ha nem eszel annyit, hogy a súlyod magától a kajától nőjjön, akkor a kreatin sem fog segíteni

persze itt nem franciakrémesre gondolok, meg csokira, hanem a szokásos minőségi kajákra, amikre alapból rámegy a gatyád is (színhús, rízs...)


figyelni kell a töltési fázisra, a szintentartásra és pihenőidőt kell tartani

a kreatin amúgy vizet tart vissza, így az első hetekben tapasztalhatsz majd tömegnövekedést, de ez sajnos a táplálkozásodtól, az edzésedtől és a genetikádtól függően idővel el is tűnik


szerintem, ha mindenképpen táplálékkiegészítőre akarsz költeni, akkor jóízű fehérjéket vegyél (rengeteg ízvilág eléhető már, nekem a banán és a mogyorós csoki a kedvencem)

én is ezt iszom edzés előtt és után, egyfajta jutalom-italként!

2012. ápr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kmenj el dokihoz es megmodja h leszel impotens tole am marka sajat kepviseloje is elmodta igen nagyon is karos
2012. ápr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 N0rbi04 válasza:
Olvass utána szerintem a témának. Azt nem mondtam, hogy jót tesz, de impotens nem leszel tőle. Nekem is volt tömegnövelőben, bár elhanyagolható mennyiség, de nem lett tőle bajom eddig. Feltöltésnél abból lehet baj, ha nem iszik ember elég vizet és kiszárad. Éppen azért mondják is az orvosok, hogy veszélyes. Mondjuk ilyen dózisban én se szedném. De hát mindenki maga dönti el mit vállal be.
2012. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tobb doki modja de am tulzasba is viszik sokan felfujt zizom sokat er bunyoban ha belegodolsz
2012. ápr. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


A lényeg: többen halnak meg gyógyszerektől, mint tápkiegtől. A legális, boltokban kapható fehérjék, kreatinok nem gyógyszerek, hanem élelmiszerek!


A The American Journal of Medicine 1998 júliusi számában a következőt írták:


"Óvatos becslések szerint kb 107.000 páciens kerül kórházba éves szinten a nem szteroid gyulladásgátlók (NSAID) szedésével összefüggésbe hozható emésztőrendszeri komplikációk miatt, és minimum 16.500 nem szteroid gyuladágátlóval kapcsolatos haláleset történik évente csak az arthritis-es betegek körében."(Singh Gurkirpal, MD, "Recent Considerations in Nonsteroidal Anti-Inflammatory Drug Gastropathy", The American Journal of Medicine, July 27, 1998, p. 31S)


Tehát, ha a nem szteroid gyulladásgátlók évi 16.500 embert öltek meg csak az USA-ban (ez a szám mára több lehet, mivel 1998 óta ezen gyógyszerek felhasználása ugrásszerűen megnőtt), és az étrendkiegészítők NULLA halálos áldozatot követelnek éves szinten, akkor az egészségügyet szabályozó szervezetek vajon miért a vitaminok „veszélyes” hatásairól győzködnek minket szüntelenül?


Egyetlen férfi, nő, vagy gyermek sem halt bele az étrendkiegészítők szedésébe ezen időszak alatt.


61 toxikológiai központ biztosította az adatokat a U.S. National Poison Data System számára, melyet aztán 29 orvos és klinikai toxikológus is elemzett. A szerző szerint „A NPDS a kis számú, valós idejű nemzeti felügyeleti szervek egyike, melyek globális egészségügyi felügyeleti szervként lehetőséget biztosítanak mindenfajta járvány, egészségügyi esemény azonosítására, az arra történő rugalmas reagálásra, és a szituáció kézben tartására.”


Az egyesült Államok lakosságának több, mint a fele szed napi szinten étrendkiegészítőket. Még ha ez napi egy tablettát, vagy adagot is jelentene fejenként, akkor is, ez 154.000.000 adag naponta, éves szinten pedig több mint 56 milliárd adag. Mivel sokan nem csupán egyetlen készítményt szednek, az éves fogyasztás ennél valószínűleg jóval magasabb, így a biztonságosságukra vonatkozó adatok még reprezentatívabbak.


Ha ezek a kiegészítők állítólag olyan „veszélyesek”, ahogyan azt az FDA és a média beállítja, akkor hol az a rengeteg holttest?


Azok, akik szerint a média nem elfogult a vitaminokkal szemben, vagy inkább ellenük, gondoljon bele: hány tévéműsor, újság, magazin, vagy gyógyászati folyóirat közölte le a TÉNYT, hogy SENKI nem halt bele ezeknek a készítményeknek a szedésébe (és hányszor hallhatunk ezeknek a kiegészítőknek az állítólagos veszélyes voltáról? - a szerk.)?

2012. ápr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mondhatok bamit de huzzatok dokihoz sima gasztroenterológushoz

az 100% meg modja, de nem azert ha mar márka képviselői is ezt modjak ? h káros akkor

am másik inkabb meghalok mint impotens legyek

2012. ápr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 TheGod ***** válasza:
Üdv. A Kreatin Monohidrát adja a leglátványosabb fejlődést. Sok vizet fogyassz mellé, és egyszerű (dextróz - fruktóz) szénhidráttal vedd be a kreatint.
2012. ápr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!