Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A rundel flikk vagy a szimpla...

A rundel flikk vagy a szimpla flikk az “egyszerűbb”?

Figyelt kérdés
Ha a rundel megy. 🤔

2019. febr. 17. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nem tudom, hogy hol akarod kipróbálni (talaj, gumiasztal, esetleg padló, fű, stb.), de szerintem először mindenképp a szimpla flikket gyakorold be. Én is megszenvedtem vele, nagyon féltem hogy fejre esek vagy valami, de előbb utóbb sikerült. Miután rájössz a titkára, nem is olyan vészes. (Én kerti trambulinon tanultam meg saját magamtól.) Miután jól begyakoroltad, csak akkor érdemes összekötni rundellel, mert az még tovább nehezíti. Fontos, hogy milyen szögben, milyen erővel ugrod meg, stb., és ha alapból nem tudod mit hogyan kéne, könnyen rossz vége lehet. Sok sikert, ha van bármi kérdésed, írj nyugodtan.
2019. febr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én szertornázom.Ajánlom fordulj olyanhoz aki kicsit is konyit ehhez.Először kezd a rundellel.Külön gyakorold őket vigyàz hogy legyen meg a lendület és előtte mindenképpen nyújts be.Valami kérdesed van ìrj.
2019. ápr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!