Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik a jobb? szimpla crossmo...

Melyik a jobb? szimpla crossmotor vagy pitbike?

Figyelt kérdés
meiket lenne érdemes vennem?

#motor #cross #pitbibe
2012. ápr. 18. 21:32
 1/5 dirtboy ***** válasza:

én pitbikeot vennék,tervezem is csak még sok mindent kell vennem előtte így nincs most rá 600ezerm hogy vegyek egy f asza kis pitbikeot.


a cross alatt az igazi pörgős kétüteműt érted vagy az enduró de sokan crossnak mondott motorokat?

2012. ápr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
dee amugy miért? miben jobb?
2012. ápr. 18. 22:06
 3/5 A kérdező kommentje:
endurokat nemértem bele
2012. ápr. 18. 22:11
 4/5 dirtboy ***** válasza:

nem arról van szó hogy jobb hanem arról hogy szerintem jobb,vagyis nekem jobban kéne,én személy szerint jobban élvezném a pitezést.

olcsóbb,kevesebbet fogyaszt,nem annyira igényes mint egy verseny cross,olcsóbb az alkatrész,tuningolható stb.

nekem jobban kéne egy pit.

utcán egyiket sem lehet használni szóval az a szempont kizárva.

egy pitbike meg kellő erős /egy jobb fajta/,tartós,és kis kerék ide vagy oda azért egy midsiz pitbike ból simán ki lehet hozni 110et plusz pl egy lxr pit nagyon stabil és nagyon jó akár milyen terepen,kanyarokban.

2012. ápr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem attól függ hogy mire használnád...

Egy rendes cross (kx,cr,yz,rm,sx) jobb mint a pitbike, de jóval drágábbak is.

Megjegyzem nekem is pitbikeom van :D

2012. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!