Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek? 16/L

Szerintetek? 16/L

Figyelt kérdés
Kb. két hónapja kezdtem el Kick-box és Thai-boxolni (egyben oktatják) és az edző szerint nagyon ügyes és tehetséges vagyok benne, szerintem sem megy rosszul. Egyik edzésen közölte velem, hogy szeretne világbajnokságra vinni és szeretnék is menni de nem hiszem, hogy készen állok... 2 hónapnyi "tapasztalatommal" nem hiszem, hogy tudnék bármit is kezdeni pl: egy olyan emberrel aki már több éve csinálja... Már az edzéseket is unom kicsit, mindig de tényleg minden órán ugyanazt csináljuk viszont sosem nyújtunk ami szerintem viszont fontos lenne a rúgások miatt. Gondolkodtam, hogy átmegyek máshová és már találtam is egy helyet viszont ott csak Thai-boxot oktatnak de szerintem az is jó lenne és lehet, hogy a színvonal is jobb. Szerintetek 2 hónap alatt egy edző, hogy küldhet el világbajnokságra? Igaz pár hónap múlva lesz de szerintem akkor is korai... Szerintetek váltsak?

2019. ápr. 11. 06:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Annyi ahany eves az edzod kislany... pont azt akajra kihasznalni hogy meg naiv vagy. Nem tehetsz rola, a fiatal kislanyok naivak
2019. ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Egyetalán nem vagyok naiv de te viszont felnőhetnél.. Észben legalábbis..
2019. ápr. 14. 19:13
 13/14 anonim ***** válasza:

Minez az ovodas visszaszolas? Ez is azt igazolja hogy nem nekem kell felnoni hanem majd neked, de raersz meg elvezd a gyerekkor veget is.

A kerdes felvetesed onmagaban maga a vegtelen naivitas. Megis miert emlegnvilagbajnoksagot? Par honap bohockodas utan... ezrek vannak elotted a sorban, raadasul hazai bajnoksagot meg KELL nyerni elotte.

Ezert vagy naiv. Es hogy ertsed nem bantani akarlak. A naivitas nem negativ tulajdonsag alapvetoen. Ez egy kedves kis butasag amit az ember tapasztalatlansaga es vagy tulzott joindulata gerjeszt. Szolj a szuleidnek a “vilagbajnoksagrol”

2019. ápr. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok naiv csak még nem értek ezekhez a dolgokhoz.. Honnan kéne tudnom hogy milyen versenyeket kell előtte nyerni? Semmit nem mondtak el akkor meg honnan tudnám?
2019. ápr. 16. 20:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!