Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A csajok tényleg buknak a...

A csajok tényleg buknak a BMX-es pasikra?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 23:04
 1/10 anonim válasza:
nem a deszkásokra jobban
2010. júl. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kb 14éves korig jahh
2010. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Hiába mondja bárki majd, hogy nem az számít és stb. Megnézzük őket :D

De attól ugyanúgy "bukok" egy kézisre is, csak azt nem az utcán művelik ugye, és nem visít az emberről, mint a bmx. :)


De divatból nem kell elkezdeni, meg azért, mert buknak rá a csajok. Sportolj olyat, amit hosszabb távon is szeretni fogsz. :)

2010. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
izlések és pofonok... nekem annyira nem jönnek be. engem nem érdekel, hogy mit sportol, de valamit csináljon (csak ne sakkozzon)
2010. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát a fiúk bmx-eznek.. az igazi pasik motoroznak! ;) 16/L
2010. júl. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem BMW-t akartál írni véletlenül?
2010. júl. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
27%
A BMX-esek csak beképzeltek.
2010. júl. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

:D Igen 14éves korig kb. Am nem tudom mit esznek a kislányok a passzos nadrágos félrefésült hajú, alsógatya kivillantós, biciklis gördeszkás fiúkákon.


Én már kinőttem ezt. Am az egyik válaszoló jó kis választ írt. A férfiak motoroznak... ;)

Nah de ez eléggé általánosító van amelyik nőnek az se jön be.


Am a csaj cigány szó (cigánylányt jelent) KERÜLD KÉRLEK! :)

2010. nov. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A BMX-es és gördeszkás fiuk,nem a lányok miatt művelik ezt a sportot,hanem az élvezetéért,és talán azért az utcán csinálják,mert a szobába nem nagyon lehetne trükközgetni..;)Nem kell leszólni őket,mert ők se köpködik le a kézilabdásokat,meg más sportot üzőket..:)
2011. febr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Helló.Én Bmx-ezek+kosarazok.Sztem. az igazi bmx-es azért űzi a bmx sportot mert élvezi.És tényleg ha az utcán járok megnéznek a jó lányok,de sokan csak azért mert tetszik nekik amit csinálok.És különben is csajozni nem sporttal kell.
2013. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!