Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy ilyen cruiser deszka jó...

Viragok kérdése:

Egy ilyen cruiser deszka jó lenne egy kezdő deszkásnak?

Figyelt kérdés

Sokat olvastam hogy 20 körül vegyünk deszkát hogy ne legyen gagyi, nem akarnék vele se trükközni meg semmi egyenlőre, csak utcai használatra szeretném.

[link]

(Ha valakinek nem adja ki a linket, ha felmentek a deszkak.hu-ra és ott beirjátok hogy blackout cruiser úgyis kiadja.

Ja és 16/l



2019. jún. 25. 14:17
 1/2 anonim válasza:
Szia! Szerintem ez nagyon jó deszka lenne utcai használatra :P tapasztalatból mondom, ha esetleg a későbbiekben ilyen 20-35K-s gördeszkán gondolkozol, nagyon nézd meg, hogy tényleg jó minőségű-e, mert nekem a 39k-s deszkám 1 hét után ketté tört kb 3 éve :c. 17/L
2019. jún. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
1-es vagyok. Most láttam csak, hogy ez a deszka amit kinéztél 26000ft :P. Szerintem először max 20.000ért vegyél deszkát, aztán majd a későbbiekbe cseréld le egy kicsit drágábbra mert ha esetleg nem tetszene ez a sport, akkor egy csomó helyen nem "fogadják" vissza a deszkát
2019. jún. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!