Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen deszkát érdemes kezdőké...

Milyen deszkát érdemes kezdőként venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék megtanulni deszkázni, régi vágyam, de eddig sosem volt rá "fölös" pénzem, hogy vegyek.


Teljesen kezdő vagyok, és tanácsokat szeretnék kérni milyet vegyek, nem épp trükközésre inkább csak utazásra használnám. Nézegettem én a neten, de mint hozzá nem értő nem akarok nem megfelelőt venni.


Linkelem mikre gondoltam, további javaslatokat pedig várok!


[link]


[link]


[link]



2018. aug. 29. 11:48
 1/4 anonim válasza:
51%
Ezek nem gyerek deszkák ? Sima gördeszkát vegyél zselés gumi kereküt. És ne sajnáld rá a pénzt mer a gagyik nem bírnak 1 évet sem.
2018. aug. 30. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Deszkak.hu ajanlom az oldalt, nagyon jo deszkak vannak fent csak kerekeket kell cserelni rajta. Olyan kereket valassz cserenek ami 99A-101A ig terjed az ennel kisebb elegge bena. En halado deszkas vagyok, tenyleg ne sajnald ra a penzt,mert ha olyat szeretnel ami nem megy tonkre par honap vagy max 1 ev alatt.
2018. aug. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem vagyok túl jártas a témában, mint írtam, de tuti nem gyerek csak simán kisebb méretű.


Nagyon köszi eddig a válaszokat!!

Esetleg konkrét deszkát tudnátok linkelni?

2018. aug. 30. 08:39
 4/4 anonim válasza:
21%
Vasalódeszkát.
2018. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!