Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A külső gumi csíkja a felni...

A külső gumi csíkja a felni alatt marad kb 20 centi hosszúságban, felni mindkét oldalán. Szélesebbre lehet feszegetni a felnit?

Figyelt kérdés

2019. júl. 24. 10:33
 1/3 A kérdező kommentje:

Szilikonzsírral kentem és 5 barra felfújtam de akkor se ugrik ki. Nehéz mérni de úgy tűnik 0,3-0,5mm-vel szűkebb ott a felni.

Sajnos 2 évig így használtam tehát a csík is károsodott.

2019. júl. 24. 10:42
 2/3 tothp ***** válasza:
szilikon nem nyerő. Az életben nem tudod lepucolni. És ha felniféked van, akkor még életveszélyes is. szappanos vízzel próbáld végigkenni a leeresztett gumi peremét. fél bárnál kicsit masszírozd körbe a gumit. Aztán fújd telibe. ki fog igazodni. Legalábbis ki szokott.
2019. júl. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha meg nem, akkor lehet, hogy a gumi rossz. A felni feszegetése semmiképpen nem ajánlott.
2019. júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!