Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen táplálékot visztek...

Milyen táplálékot visztek magatokkal egy órás illetve több órás kerékpározás alkalmával? Előtte fogyasztotok valami speciális sportoláshoz köthető terméket?

Figyelt kérdés
Nem versenyre gondoltam a kérdésben.
2019. júl. 26. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Én műzli szeletet szoktam hordani. Nem romlik meg, nem olvad meg, könnyű, és könnyen emészthető. Nem utolsó szempont, hogy nincs horror áron, mint a sportolóknak árult cuccok. Múltkor vittem haribot is, de az nem jött be annyira, szomjasabb voltam tőle.
2019. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy egy órás tekerésre nem viszek semmit, csak vizet. Ha MTB körre megyek, akkor már 2-3 órás körre is viszek műzlit, aszfalton elvagyok a normál napi kajával.
2019. júl. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Több órás sportolásnál fontos a frissítés, pláne az ivás, vannak sport italok, melyekkel pótolni lehet a veszteségeket, vitaminok, ásványok,(sima víz önmagában kevés, néha leöblíteni vele az édesebb italokat oké), enni közben könnyen emészthető, energiát adó dolgokat, pl csoki, banán, keksz. Vannak energia gélek is, amiket profik is esznek.
2019. júl. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!