Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A Balaton körbetekerésénél...

A Balaton körbetekerésénél mennyire lehet spontán szállást találni két személyre, ha menet közben úgy alakul, hogy nem tudunk továbbtekerni aznap?

Figyelt kérdés

A Balaton körülbiciklizése az idei nyár álma családunkban. De nem tudjuk előre, hogy hol fogy el belőlünk az erő, így nem is tudunk előre szállást/szállásokat foglalni. Arra gondoltunk, hogy ahol éppen úgy döntünk, hogy "ebben a napban ennyi fért", akkor ott körülnéznénk szállásügyben.

Olcsó szállásban gondolkodunk.

Van valakinek tippje, tapasztalata, esetleg hasznos "útravalója"?


Köszönöm! :)



2019. júl. 11. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Sátor? Camping?
2019. júl. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tothp ***** válasza:
Kemping. Bár idén két olyat is láttam, ami tavalyelőtt még nyitva volt. Idén meg derékigérő gaz a romokon.
2019. júl. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mobilneted gondolom van, booking.com/szallas.hu-t nézegesd, mikor már kezd kifogyni az erő a társaságból. Valahol csak találtok valamit. Biciklivel a parttól távolabbi is jó. Vagy kemping, akkor jelöljétek be a térképen, hogy hol vannak működő kempingek, és akkor mindig csak annyit kell eldönteni, hogy még a következőig elmentek-e.


Ezen kívül a déli parton még éjszaka is vannak vonatok (az északin este 7 körül megy az utolsó). Ezzel elmehettek a szállásig, vagy végszükség esetén Budapestre (ha ottainak vagytok).

2019. júl. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is így szoktam, van erre könnyű, kicsi sátram és hálózsákom. Apartmant elég esélytelen szezonban találni. A sátoros túrának külön hangulata van. Én imádom.
2019. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Spontán? Balatonnál főszezonban? Olcsón? Még valamit?
2019. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Alex Fly ***** válasza:
Vadkemping...
2019. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En azt tudom, hogy tavaly barátaimmal junius vegen akartunk lemenni egy hetre Balatonra es kb már semmit sem talaltunk, minden tele volt. Sátor a legjobb megoldas.
2019. júl. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi 3 éve voltunk tesómmal, július középen, nem foglaltunk előre szállást, s tálaltunk.. végig az útvonalon vannak hirdetések, felhívtuk az egyiket, neki nem volt helye, de tudott a faluban mást, akinél meg volt...és drága se volt.
2019. júl. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sikerült!

A szállás teljesen simán ment, gyakorlatilag mindenhol van/volt szabad hely, ahol megálltunk a nap végén.

Nem is volt túl drága. 4-5000/éjszaka minden adóval együtt apartmanokban.

Mindenkinek köszönöm a hozzászólást! :)

2019. júl. 28. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!