Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek ez jó fogyási...

Szerintetek ez jó fogyási módszer? 20/f

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 éves vagyok. Elhatároztam, hogy némileg életmódot szeretnék váltani. Jelenleg kb 20-22 kg súlyfelesleg van rajtam. Azt találtam ki mi "kezdő", hogy nem minden nap egy típúsú sporttevékenységet végeznék. Minden nap felváltva: futás, biciklizés és úszás. Logikusan így mindegyikre hetente 2-szer kerülne sor, egy nap (vasárnap) pedig pihenő. Szerintetek működhet? (Nyilván étkezésben is módosítás lesz, este 6-7 után nem szeretnék enni, kenyérféléket elhagyni, sok zöldséget, natúr húst fogyasztani,

2019. júl. 28. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kalóriadeficitben leszel működni fog
2019. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért itt a mennyiség is számít.

Én 4 éve kezdtem el úszni és mellette itthon "tornázgatni".

Úszni akkor tanultam meg (egyedül), és a pár hossz leúszásától emeltem a távot 6 km-re. Akkoriban heti 2x, azóta inkább havi 5x-6x úszok. Így jó fél év alatt lefogytam 82-ről 67-re, azóta ezt tartom.

Ez csak az én példám, de talán megmutatja, hogy több, rendszeres mozgással lehet fogyni.

Ja, a kajára nem különösebben figyeltem, de valahogy automatikusan kicsit kevesebbet eszek azóta.

2019. júl. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az uszás egyébként marhajól fogyaszt. Persze melette nem árt normàlisan kajálni.


A futást mindig hanyagoltam.


A bringázás viszont nem kimndottan fogyasztó sport. Persze fogyni fogsz töle csak nem arra van.


Amúgy ha ezeket jól csinálod és élvezed akkor keress egy triatlon csapatot/klubbot és csatlakozz.

2019. júl. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!