Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A fiamnak készülök 26 colos...

A fiamnak készülök 26 colos kerékpárt venni. Melyik éri meg jobban szerintetek? Rockrider vagy X-fact.

Figyelt kérdés
[link] html vagy [link] Tudom,mindkettő sajátmárkás,de csak az 1 km-re lévő iskoláig fog elmenni vele,meg vissza,ettől többet nem szánnánk rá.Nem tudom,mennyire lehet hinni a Hervis-es -50%-nak(gyanítom nem nagyon).
2019. aug. 5. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindekettő múltszázadi technológia, túl sokat ne várj ezektől!


Ebben az ársávban az összteló totál felesleges, csak nehezebb lesz tőle a bringa, ezek a rugóstagok semmit sem tudnak, amit tudniuk kellene. Iskolába járáshoz is teljesen felesleges.


A decás bringa legalább alumínium, amitől könnyebb és jobban gyorsítható lesz. Valamivel jobb a felszereltsége is.

A Hervis féle bringát a fentiek miatt kerülni kell, ráadásul csak 19 és 21 colos méretben kapható, azaz saccra 180 centi felettieknek való.

2019. aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hervis-esben ez van még,ami első teleszkópos csak:

[link]

de ez sincs minden méretben,bár nem is igazán tudom,melyik lenne a megfelelő.

Most olyan 174 centi,gimibe megy.

2019. aug. 5. 12:43
 3/5 szlory ***** válasza:
100%

Akkor az utóbbi legyen, tehát Hervis, elsőtelós. 170 centisnek pl a 18" ideális lehet átlag testalkattal, de számolgass magadnak itt: [link]


Én a 17"-os méretben most elérhető X-factot venném. Ha van 19-es akkor lehet az is nyugodtan, rövid távon kb. mindegy, hogy 1 mérettel kisebb v. nagyobb az ideálisnál. Legalábbis a ti esetetekben mindegy lehet.

2019. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon jó a link,köszi,megmértük a gyereket,hááát a nyár megtette a hatását,ugyanis 178 centi már és 80 cm a belső lábhossza,eszerint a 18 col volna ideális,de az X fact-os első teleszkóposból ugye 17-es és 21-es van.

A Decathlon-osnál meg van az S-M- L,az utóbbit írja 175-184-ig.

Ezidáig 24-es bicajjal járt,de már nem tudtuk jobban felemelni se az ülést,se a kormányt,így is kissé hülyén nézett már ki rajta.

2019. aug. 5. 13:17
 5/5 Koplárovics Béci ***** válasza:

A Hervisesnél a "több információ"-nál ír javasolt méretet. Persze nem annyira részletes, de amúgy mivel a vázak formája is kissé eltérhet, így nem biztos, hogy az általános kalkulátor biztosan jó információt ad.

[link]

Eszerint a 17"-os jó lehet most a srácnak, csak épp még nőhet, így jó lenne 19"-os. A 19"-os amúgy lehet, hogy áruházban lesz raktáron, esetleg megrendelhető. Valószinűleg ha 120k lenne, annyit úgysem érne.

2019. aug. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!