Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A kerékpárom két belső gumiját...

A kerékpárom két belső gumiját szeretném kicseréltetni, mivel egyre gyakrabban eresztenek. Elvileg a Hervisben vagy a Decathlonban is vállalnák a gumik cseréjét, ha a kerékpát korábban nem ott vásároltam?

Figyelt kérdés
Legszívesebben oda vinném javíttatni, ahol vásároltam a kerékpárt, de az ottani szerviz csak este 6-ig, szombaton pedig délig van nyitva, így sajnos sem munkaidő után, sem pedig a szombat délelőtti órákban nem érek rá az ilyen jellegű dolgokkal foglalkozni.

2019. aug. 6. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Otthon ez egy max 15 perces művelet...
2019. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs hozzá szerszámom és még soha nem csináltam ilyet. Inkább elviszem valahová minthogy én csináljak nagyobb kárt a kerékben.
2019. aug. 6. 13:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Veszel gumi leszedőt kb:500 ft. Veszel belsőgumit az mondjuk 1000.

A youtube sz4rasig van videókkal,hogy hogy kell csinálni.

Van aki KÉZ NÉLKÜL megcsinálja.


Nem egy atomfizika,jó szerszámokkal elbaszni sem tudod.

2019. aug. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért is jó megtanulni mert nem lesz mindig elérhető közelségben egy szerelő.

Illetve kiderülhet olyan turpisság,hogy az auto-szelephez nem kompatibilis a felni szeleplyuka.

2019. aug. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nincs hozzá szerszámom és még soha nem csináltam ilyet."

Mindenki így kezdte, aztán elgondolkodott rajta, hogy egy 15 perces munkáért miért várna egy napot és miért fizetne érte, hisz 15 perc alatt el lehet végezni.

2019. aug. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én tegnap cseréltem mind2 keréken külsőt belsőt. Mondjuk nem 15 perc volt hanem 2,5 óra, de megcsináltam. :)


Bármelyik bicikliszerviz megcsinálja neked a cserét jó pénzért. Mindegy, hogy hol vetted. De én is javaslom, hogy az ilyesmit tanuld meg.

2019. aug. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!