Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan növeljem a kerékpárom...

Hogyan növeljem a kerékpárom sebességét?

Figyelt kérdés
Van egy Alpina Eco C10 típusú biciklim, milyen módosítással lehetne növelni az "utazó" sebességét, csak hogy egyszerűen gyorsabban tudják vele menni? Nekem eddig az ülés és kormány cseréje/állítása jutott eszembe hogy pl. előrébb dőlve üljek rajta, esetleg fogaskerék fogainak számát változtatni viszont ehhez már egyáltalán nem értek ezért próbálok itt segítséget kérni. Továbbá a váltó kar és váltó cseréjére is gondoltam kényelem szempontjából.

2019. szept. 10. 19:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott még valami.

A hajtómű kar hosszával is lehete játszani.

Én arra jöttemrá,ha rövidebb akkor inkább pörgetek nem erőből taposom. Így kevésbé fáradok. Így végső soron gyorsabban is tekerhetek és ezért gyorsabban is fogok menni.

De ez én vagyok.

2019. szept. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

keskeny és sima gumi rá, oszt csók.

utána ha visszateszed a széleset, akkor behalsz :)

2019. szept. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ha elkopott a külső, érdemes újat venni hogy növeld a tapadást, olajozd renszeresen a láncot, ülést fel, kormányt le.
2021. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az alkatrészek cseréje igazi változást nem eredményez a bringán,ellenben a tárcadban ott jelentős változást idézelő.


Ránézésre ez a ló 14-15kg.

Elkezded bele önteni a lóvèt hogy könnyebb legyen a bringa 1-2 kilóval.

Ami ugyan soknak tűnik de...gumi csere

12ezer- 0,5kg.

Utána: kormány,nyereg+cső.az is mondjuk 0,5kg de ha valóban könnyüt akarsz akkor 40,50ezer.

Villa: ha merevre cseréled az mondjuk olcsó is lehet nagyjából 1kg ~5ezer.

Vagy versenyteló hogy kofortos is maradjon 150ezertöl.


Beleöltél negyedmillát és semmi nem történt mert az a 2kg egy hatizsák meg benne a pulcsi. Esetleg egy kulacs pia.


Viszont vehettél volna belölle egy használt jo országutit.

2021. febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!