Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kezdő bringás vagyok, illetve...

Kezdő bringás vagyok, illetve csak leszek. Elsőnek megfelelő lenne ez az országúti kerékpár?

Figyelt kérdés
[link]
2019. okt. 1. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyi pénzed van rá, akkor nyilván megfelel. Van két kereke, pedálja, kormánya. Nyilván ha van 300.000 forintod, akkor lehet jobbat is venni. És az is biztos, hogy ezzel nem fogsz versenyeket nyerni.

Kezdőként amúgy biztos vagy benne, hogy outizni akarsz? Ahhoz azért nem árt egy bizonyos szintű erőnlét meg jó utak. Ha most kezdeném, én inkább valami trekking vagy cross biciklit vennék, főleg a magyar utakra.

2019. okt. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Montit vegyél! Ezeken a magyar utakon nem lehet a virsligumikkal menni.
2019. okt. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Klassz kis gép ez, arra figyelj, megfelelő méretű legyen magasságban és vázhosszban.
2019. okt. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Múzeumba való. Haladni kell a korral. :)
2019. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szlory ***** válasza:

Na de mit is fogsz csinálni? Kezdő közlekedő bringás leszel? Kezdő sportoló? Hobbit kezdesz? De legalább országúton akarsz maradni?


Megannyi kérdés, amire válaszolnod kéne, hogy normális segítséget adhassunk. Amúgy, fentebb is mondták, ha kezdő bringás vagy, általánosságban nem egy országútival kéne bohóckodni, sokkal jobb egy cross trekking például, amivel városba is mehetsz, edzhetsz is (bizony!), túrázhatsz is (eredetileg erre találták ki), terepre is kimerészkedhetsz (óvatosan). Persze 30-ért nem kapsz, de 100-ért már szokott jó fogás lenni pl. a jófogáson is :D

2019. okt. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én első komolyabb országútim is egy 35-ért ide került acél Peugeot volt. Hát... Utólag már nem venném meg, mert ami most harmincöt az később simán lett 250 is apránként, és akkor meg már jobban megérte volna eleve egy jót venni annyiért, de megértem, ha jelenleg ennyi van rá. Akkor ennyiért vedd meg és ne költs rá! Ne fejleszd, ne variáld, ne cserélj rajta monoblokkot, hajtókart, fogaskoszorút fiszem-fszom, hanem használd így amíg tudod, néha vegyél rá fékbetétet, külsőt-belsőt, meg egy láncot, amik nem nagy pénzek, de komolyabb fejlesztést, kormánycsere, fékkar ez-az azt ne! Aztán ha már beletettél pár ezer km-t és még mindig tetszik, vegyél egy komolyabb, modern vasat, amivel már még nagyobb élvezet menni!
2019. okt. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!