Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Az normális, hogy vettem a...

Az normális, hogy vettem a napokban 210e-ért egy új bringát és 8-as van a kerekeiben?

Figyelt kérdés
Bringaboltban vettem, azt mondták egy hét múlva vigyem be mert leellenőrzik, utánahúznak... Biztos nem én tettem bele csak sima aszfalton közlekedtem. És kicsit nehezen gurul mintha befogna a fék vagy nem tudom.

2019. nov. 1. 16:55
1 2
 1/13 anonim válasza:
Termeszetesen nem normalis
2019. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Simán lehet az is, hogy nem 8-as, hanem ferdén áll a kerék. Na de h 8-as is, azt simán kicentrírozzák belőle.
2019. nov. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hétfőn vettem és sötétben tekertem haza. Nem néztem, na meg nem is gondoltam ilyenre, hogy 8-as van benne. Kedden, szerdán, csütörtökön nem használtam mert nem volt rá időm. Ma meglepődve tapasztaltam a dolgot. Nem használta senki hétfő óta. Csak hétfőn tudom bevinni mert holnap nincsenek nyitva. Tuti rám kenik...
2019. nov. 1. 17:34
 4/13 A kérdező kommentje:
Ferdén áll a kerék?
2019. nov. 1. 17:36
 5/13 anonim ***** válasza:
13%
egyáltalán nem normális hogy 210k-t adtál egy bicigliért
2019. nov. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Új bringánál előfordult velem is. Laza néhány küllő. Gariban megcsinálják. Ha jól csinálják, nem lesz vele több gond.
2019. nov. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 tothp ***** válasza:

Ezeket a kerekeket géppel fűzik, centírozzák.

Rendes boltban finomítanak rajta, de teljesen normális, ha az első kilómétereken kicsit elmászik.

És a rendes boltban szó nélkül ki is javítják. Ha csak nem egyértelmű, hogy esetleg a próbakörön összetörted a kereket.

2019. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Milyen próbakör? Megvettem, elhoztam és ennyi. A hazaút volt kb. 15 perc hétfőn este. Ma elvittem és egyből feltűnt, megálltam mert nem hittem el. Mindkét kerékbe jól látható 8-as van + fékprobléma. Minden más rendben van. Kb. 3 órát tekertem ma és ennyi. Az eleve így jött ki az üzletből, ami azért lelombozó. Nevet nem írok, de egy eléggé dicsért bolt a városomban. Persze nem eget verő probléma, centírozzák azt jó napot. Csak meglepődtem, nem ez az első bringám és ilyen még nem fordult elő. Pedig azok fele ennyibe kerültek, ez meg ráadásul akciós volt 250-ről.A küllők egyébként feszesek, végignéztem. Azért használhatom nyugodtan hétfőig nem?
2019. nov. 1. 21:39
 9/13 anonim ***** válasza:

Normális féle. Nem tudjuk mennyit állt a boltban,utazott,stb.

Amikor kihoztad akkor "beállt" olyan lozicióba ami neki szimpi volt. Ezt annyirq gariban kellen megcsinálniuk,hogy észre sem veszik.

A furább,hogy nem állitották menet készre,akkor kelett volna kiszedni a nyolcast is. Nekem amúgy azt mondta szerelő,hogy vigyem viszza 200km után. Nem idő intervallumot mondott.

Hétfőig nyugodtan gurulhtsz vele,esetleg a fék állitó tekerentyűvel javitha

2019. nov. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
tsz a helyzeten.
2019. nov. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!