Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyivel kényelmesebb egy...

Mennyivel kényelmesebb egy trekking, mint egy fitness kerékpár?

Figyelt kérdés
Ülőpozícióra gondolok főképp
2019. nov. 28. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, MELYIK trekkingre és MELYIK fitnessre gondolsz, és kinek...

Én biciklivásárlás előtt vagy egy tucat trekkingre felültem, és volt, amelyik kényelmes volt nekem, és volt, amelyik nem. Fitnesst csak kettőt próbáltam, és szintén kényelmesek voltak.

A váz geometriától és beállítástól is függ. De alapból szerintem csak azért, mert trekking, nem lesz se kényelmesebb, se kényelmetlenebb egy fitnessnél, és fordítva is így van.

Végül nem a kényelem miatt vettem a trekkinget, hanem a célzott felhasználás miatt, amire jobban megfelelt.

2019. nov. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a méreteidnek megfelelő bringát választasz, nincs különösebb eltérés kényelemben.
2019. nov. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Érdemes az alkatrészeket is megnézni, a trekkingeket jellemzően montis alkatrészekkel szerelik, míg a fitnesz kerékpárokat országúti alkatrészekkel.

Illetőleg a felszerelhető kiegészítőknek sem biztos van hely a fitnesz kerékpároknál.

A trekking inkább amolyan igás ló, míg a fitnesz kerékpár egy gyors paripa.

2019. nov. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A váz mérettől lesz kényelmes, aztán a nyereg és beállítások...

Hozzám a trekking állna közelebb, de fitnest vettem, mint fentebb írták, gyorsabb, nincs tele minden "kacattal", én tekerni és haladni akarok. Minél több távot teszel meg, annál inkább élvezetesebb, nem unod el, hacsak nem "séta kocsikázni" akarsz. Van rajta kettő gyári kulacstartó hely, kisebb táskát is lehet rá rakni a közép vázra, a belső+szerszám a nyereg alatt.

Nem boltba járás, sportolás volt a szempont. Esetleg egy kisebb hátizsák.

Mit értesz kényelem alatt?

2019. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!