Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 3 fokban biciklizni ez elég...

3 fokban biciklizni ez elég lenne szerintetek?

Figyelt kérdés

Szeretnék kint kicsit trailezni, de nagyon hideg van, és téli biciklis ruhám sincs nagyon, kabátot meg nem szeretnék felvenni, mert abban nem tudok mozogni normálisan.

Ha fentre felveszek egy hosszúujjú aláöltözetet, rá egy rövidujjú pólót, és erre még egy pulóvert, majd a lábaimra egy aláöltöző nadrágot, rá egy sima rövidnadrágot, meg valami hosszú zoknit felvennék, az elég lenne?


2019. nov. 30. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem. A sima pulcsin átfúj a szél, az aláöltözőben szétfagy a térded. Decathlonban viszonylag olcsón fel tudsz ruházkodni hideg időre. Bár tökéletes nadrágot nem találtam, de a téli nadrágjuk aláöltivel elég lehet ilyen időben.
2019. nov. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tothp ***** válasza:
100%
Térd, lábfej, mellkas, egyébb kiálló részek védelme valamiféle szélálló dologgal ajánlott
2019. nov. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég, én kb ennyi cuccban megyek ki futni mínusz 4 fokban. Bár az aláöltöző nadrág az nem túl szélálló. Érdemes lenne beruháznod egy speciális téli nadrágra. Kesztyűd, sapkád legyen.
2019. dec. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem lesz elég. Ilyen időben termós cuccok kellenek, mert megfagysz, főleg a szél miatt. Termós nadrág, felülre 3 réteg (aláöltöző, hosszúújjú mez, termós kabát). Sapka, maszk, kesztyű, vastag zokni vagy kamásli. Ha fázós vagy, akkor térdmelegítő is jöhet, főleg hosszabb túrákon. És ezek ne pamut cuccok legyenek, mert azokban megizzadsz és a csupa víz cuccok lehűlnek, megfázol benne. Decathlonban nézz körül, 10-12k körül már kapsz biciklis nadrágot meg kabátot.
2019. dec. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hideg időben még egy dologra figyelj amikor elindulsz akkor fázz,hamar kimelegedsz akkor már jó lesz.
2019. dec. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!