Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mik a tapasztalatok a patronos...

Mik a tapasztalatok a patronos pumpával?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok a patronos pumpárol. Kinéztem egy b'twin patronos pumpát. Lehet e szabályozni azt hogy hán, bar menjen bele?

2019. dec. 30. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
mibe?
2019. dec. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem. amit én láttam/néztem az bele küldi a gumiba az összes cuccot aztán hajrá.

igazából verseny cucc,az idő fontosabb mint,hogy tized bárokkal vacakoljanak,legyen minél keményebb és kész.

2019. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

milyen felhasználásra kell?

mert ha csak túrázol, vagy akár edzésnél is, inkább egy "lityikülős" minipumpa.... legalább a karodat is megmozgatos kicsit! :D


kérdés az hogy ha sokáig nem használod mi lesz a gázzal? nem szivárod-e el szép lassan és akkor van a pofára esés amikor kellene, hogy nincs benne.

Lehet-e kapni pót patront?


én nem vennék, ez tényleg arra az esetre van ha K...VA GYORSAN kell pumpálni. Ha van 5-10 peced szerelni akkor inkább a minipumpa.

2019. dec. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Gyorsan lehet dolgozni vele, jóval hatékonyabb, mint a kézipumpa. Ajánlom.
2019. dec. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha csak nem versenyzésre kell, akkor sima mini pumpa. A patronossal szemben jóval többször használható (gyakorlatilag amíg tönkre nem megy a pumpa).
2020. jan. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!