Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyibe kerülhet egy normális...

Mennyibe kerülhet egy normális bicikli?

Figyelt kérdés
Az enyémet nagyon nehéz hajtani, 8asokkal teli az egész hátsó. Elég rossz állapotban van. Szerelőnél volt, de kb semmit nem javult. Mire kiérek valahová kiköpöm a tüdőm. A tesóm bicója nagyon jó, barátjától kapta. Nagyon gyorsan lehet vele haladni, és nem is fárasztó hajtani. Szüleim nem foglalkoznak a dologgal mert "nincs rá most pénz" nekem kell összegyűjtenem
2020. jan. 29. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ elsősorban, hogy milyen terepen (forgalmas útvonalon vagy lakott területektől távol), milyen céllal (munkába járás vagy hobbiszinten), szeretnéd használni.


Ui: a fent leírtaknak megfelelően keresgélj bátran a google keresőben! Biztosan különböző árak lehetnek. Mennyit szánnál rá? Lenne részletfizetési lehetőség a kiszemelt kerékpár esetében a kiválasztott szaküzletben?

2020. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zimonyi válasza:

Nekem 5 éve van egy Csepel biciklim.

Nem sportbicikli vagy terepbicikli hanem úgynevezett 'paraszbicikli'de jó utakra és földútra , de nem BMX pályára. Kb 60 ezer forintért vehetsz egyet.

2020. jan. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
40-50 ezer környékén már lehet kapni, a férjem 120 ezerért vett, utána olvasott, ez egyáltalán nem egy drága kategória, de meg van vele elégedve. Esetleg nézegess használtan. Sokan vannak akik a jót mégjobbra cserélnék mert mondjuk a bringázás a szerelmük. Vagy akik lopták :(
2020. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Érdemes használtat nézni, mert nyilván ha spórolnod kell rá, nem fog pikkpakk összejönni 120-150e ft - ennyiért már tényleg jókat lehet kapni.


Nézz be az Index kerékpáros fórumába, biztosan tudnak neked segíteni!


[link]

2020. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gepidára kerestem rá, 55-ért már van 100-as Alboin

[link]


Ez jó túrázni is, városba is, sportolni is.

2020. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szlory ***** válasza:
Használtan valamennyivel 100 alatt (50-100), újonnan bőven száz felett indítunk.
2020. jan. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem újan 200-250ezer, használtan 80ezertől lehet jó bringákat kapni.
2020. jan. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!