Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megsérült a felni? Ha igen,...

Megsérült a felni? Ha igen, veszélyes így használni?

Figyelt kérdés

[link]


Nem tudom, hogy ez sérülés-e. Ha igen, akkor vigyem el szervízbe kicseréltetni, vagy használható így is?


2020. febr. 7. 12:24
 1/7 tothp ***** válasza:

Ez a függőleges vonal?

Ha a felnin a szeleppel szemben van, akkor jó helyen van. ez az összetétel. Itt olcsóbb felniknél előfordul, hogy van egy pici váll.

2020. febr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen a függőleges vonal az. Köszi, akkor megnyugodtam. Ez tényleg a legolcsóbb biciklik egyike, amit kapni lehet, szóval akkor gyárilag ilyen.
2020. febr. 8. 09:05
 3/7 Wadmalac ***** válasza:

Ha fékezés közben nem érzed, hogy kopog, akkor elmegy.


Engem jobban érdekelne, hogy mi a hosszirányú lépcső.

A fékfelületen szélesebb a felni és alatta, a küllők felé keskenyebb egy mm-rel vagy fordítva?


Mert ha a fékfelületed van már ennyivel az eredeti felnivastagság alatt, akkor ez erősen kukás.


De ha a fékfelület áll ennyivel kijjebb, akkor csak simán gondolt a gyártó a kopásra és ott vastagabb a fal, az viszont jó.

2020. febr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3: Passz ennyire nem értek hozzá. Kb 3 hónapot használtam hétköznaponként 30 percet összesen. Szerintem ennyitől nem kophatott még el, mert az nagyon gáz lenne egy Decatlonos Btwin-től.
2020. febr. 10. 16:26
 5/7 tothp ***** válasza:
Alig használt cucc szerintem csak a "fények játéka" zavart meg. kizárt, hogy vállasra kopott volna. Ráadásul akkor már az összetételnél is összecsiszolódott volna, és nem így nézne ki.
2020. febr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Wadmalac ***** válasza:

"Passz ennyire nem értek hozzá."

Ehhez nem kell érteni. Megfogod kézzel, hogy a fékfelület mélyebben van, mint alatta, vagy jobban kiáll.

Optikai csalódásnak túl élesnek tűnik nekem az a perem.

2020. febr. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem is elég gatya az a felni és nem a hegesztés miatt.

Valszeg kiváló minőségű fékbetétekkel szerelt...

2020. febr. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!