Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Merre bringázzak budapesten?

Merre bringázzak budapesten?

Figyelt kérdés
Valami olyan út kéne ami látványos,és nem nehéz.

2020. márc. 14. 14:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Tekerhetsz Hűvösvölgy, Hidegkút felé. Viszonylag könnyű emelkedő. De bárhová fel lehet menni lassan.

Könnyű terepre ki tudsz menni?

2020. márc. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Persze. De mivel edzetlen vagyom ezért mennék könnyü utat.
2020. márc. 15. 15:21
 13/19 anonim ***** válasza:

Na itt vagyok újra (1,3,4,8)


Gondolom, a pesti oldalon is ismered a járást, kb. a FO-KA öböltől a Lágymányosi hídig. Szoktam ilyen hosszúkás kört menni, hogy a Kopaszitól budai oldalon fel az UVH-ig, ott át a pesti oldalra, és lecsurogni vissza a Lágymányosi hídig.

Aztán - szintén a Kopaszitól a "parkos kör": Át a LÁgymányosi hídon, be a Népligetbe, aztán tovább a Stadionoknál a Stefánián a Városligetbe, és onnan a Bulcsú u. felé a Szent István park, majd Margit sziget, és a budai oldalon vissza a Kopaszihoz.

2020. márc. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
nem a pesti oldal off.
2020. márc. 15. 19:42
 15/19 anonim ***** válasza:

"Persze. De mivel edzetlen vagyom ezért mennék könnyü utat."


A terepet azért kérdeztem, mert a Páfrány utca végétől megy egy széles dózerút. Ha a főúton mész, akkor az autók miatt nem tudsz nyugodtan, akár lépésben menni.


Mégis össze lehet szedni errefelé elég sok szintet. Többet ér, mint a rakparton kerülgetni a gyalogosakat.

2020. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#14: ezt hogy érted?? Nem akarsz pesti oldalon tekerni, vagy még nem jártál arra??
2020. márc. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem jártam/járok arra. Pesten igazából a ligetfelé megyek,aztán vissza ahol jöttem (Andrási).
2020. márc. 16. 00:52
 18/19 anonim ***** válasza:

A Hungária krt.-tal párhuzamos utcákban nagyon jól lehet közlekedni, ha nem szeretnél a Hungárián végigvezetett bringaúton menni. Kivéve a Mester - Üllői közötti szakaszt.

A Salgótarjáni után pedig nagyon jó csendes a Százados út, egészen a Stadionokig. Onnan meg már mindjárt ott van a Stefánia.


Amúgy Zuglóban is nagyon jó kis csendes utcák vannak.


Még visszatérve az egynapos balatoni tervedhez: azért nem árt, ha némi szintet is beleteszel az edzésekbe, mert az északi parton azért vannak szakaszok, amik nagyon nem vízszintesek... .

2020. márc. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ja, még ezt akartam ajánlani, nem tudom, ismered-e..


[link]


Ha belezoomolsz, találsz egy csomó útvonalat/kört, magasságprofillal, egyéb részletekkel.

2020. márc. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!