Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Komolyabb biciklit szeretnék...

Komolyabb biciklit szeretnék venni,150-200 ezer körül, de nem tudom hol lenne érdemes nézelődni?

Figyelt kérdés
Régebben rengeteget bicikliztem, de aztán abbahagytam és most szertnék ismét belemenni, de egyszerüen nem találok olyan honlapot ahol megfelelő bicikliket árulnak. MTB-t keresek, lehetőleg a Suntour kategórián túl.

2020. ápr. 4. 01:15
 1/4 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]

ezt találtam eddig erről valami vélemény?

2020. ápr. 4. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nemrég voltam a Hervisben, ugye 50%-os leértékelés volt és azt mondta a Ktm 200K körüli cross biciklije és a Hervis saját márkás ugyanez 150k bicikli között nincs minőségbeli különbség. Én végül egy 29-es MTB-ot vettem, Hervis saját márkásat és imádom, meg 5 ezerért full garancia van rá, feláron 70ezer volt.
2020. ápr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyiért Rockrider 560, ha jót akarsz. Persze ha nem értesz az alkatrészekhez, akkor nem fog tetszeni, mert decathlonos a bicikli. Viszont 200 ezer alatt melyik másik biciklin találsz levegős rockshox villát és integrált sram hajtást?
2020. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!