Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Így milyen diákmunkát keressek...

Így milyen diákmunkát keressek egyetem mellé? Diákszövetkezetnél érdemes nézelődni?

Figyelt kérdés

Eddig mindig elég kaotikusra sikerült az órarendem (hétfőtől péntekig, reggeltől estig, órák között akár több óra szünettel), szóval a következő félévre sincsenek nagy reményeim. Órákat pedig nem akarok kihagyni, de eddig az órák többségén mindig írattak katalógust is (még sok előadáson is), szóval feltételezem, hogy ezt a szokásukat sem fogják elhagyni a tanáraim. Tehát az időm azért eléggé behatárolja a dolgot.


Nyelvszakon tanulok, tehát ez nem az a kategória, aminél hemzsegnek a szakmai gyakorlatok vagy ilyesmi. Angol felsőfokkal, német középfokkal, (más nyelvet is tanulok, de az még felejtős), alap számítógépes ismeretekkel rendelkezem (tehát semmi programozás vagy ilyesmi) és körülbelül ennyi. Úgyhogy nem vagyok túl eladható, ezt én is tudom.


Facebook csoportba feltettem, hogy nyelvekből vállalok korrepetálást, de eddig senki sem érdeklődött, amin igazából annyira nem vagyok meglepődve, mert kismillió nyelviskola és tanfolyam van, tanárok is tartanak magán órákat, diákként sem vagyok egyedül. Gondoltam még arra, hogy esetleg más tárgyakból is tudnék segíteni és akkor nagyobb sikerem lenne, de ez nem biztos, hogy jó ötlet, mert azért azokat nem tegnap tanultam utoljára, hiába ment. Hétvégi munkákat nem nagyon találtam, a legtöbb helyre hétköznap kellene menni, amikor én sajnos eddig nem tudtam. Valamint akadt egy-két otthonról végezhető munka (pl. fordítás, szövegek lejegyzetelése, adatrögzítés) de az elején még mindenképpen be kellett volna járni, amit én szintén nem tudtam megtenni.


2019. máj. 27. 15:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!