Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik túrabiciklit válasszam...

Melyik túrabiciklit válasszam e kettő közül?

Figyelt kérdés

100 kg vagyok, 189 cm, lejtős, hegyrészen lakunk, sokszor használnám családi túrákhoz.


Nem értek a biciklikhez, így ár-leírás szerint próbálok választani, ráadásul külön típusokról nem is nagyon vannak leírások/tesztek.


Eddig 2 kettőt néztem ki:


Alpina Eco T10: [link]

Capriolo Roadster 2.0: [link]


Elsőnek az Alpinát néztem ki, azonban most megleltem a Capriolo-t, ezért tanácstalan vagyok.

Ami tetszik a Capriolo-ban, hogy tárcsaféke van (lehet, hogy felesleges, de régen mindig tárcsafékeset szerettem volna), de ez lehet akár hátrány is, illetve a másfajta váltókart is jobban szeretem + 24 sebesség a 21 helyett.


Vagy mást esetleg tudtok ebben a kategóriában? Max 130ezerig. Nehezíti, hogy jelen helyzetben nem mehetek be a boltba és próbálhatom ki, tehát vakon kell választanom, leírások/vélemények alapján.



2020. ápr. 9. 23:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!