Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ez a bicikli jó lenne downhillre?

Ez a bicikli jó lenne downhillre?

Figyelt kérdés

[link]


János hegyre, Eplénybe, esetleg Kalnica-ba, Semmering bikepark-ba járnék vele, városban is freeride-olnék vele néha. Erre jó lenne? Tudom, hogy ennyiért vehetnék DH biciklit is, de nekem az is fontos, hogy menjen felfele is és ne legyen nehéz. Szerintetek mondjuk egy eplényi pályát kibírna?


2020. ápr. 23. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A magyar pályákat biztosan, szerintem a bike parkok sem jelentenének neki akadályt. Jó alkatrészekből van összerakva, minsőségi teleszkóp és tag, szerintem elegendő mozgással. Miért is ne? Én nem félnek, hogy nem bírná
2020. ápr. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:

Ha nem vagy nehezebb mondjuk 70 kilónál és nem szoktad beugrani a 2 m-es letöréseket, valószínűleg bírni fogja.


Egyetlen dolgot azért kiemelnék: nem véletlenül szokás DH-ra duplavállas villákat használni.

Ezt egy csőrös ugratással vagy bukkanóba fékezéssel lehet, hogy töröd.

2020. ápr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aha jó,ebbe az országba mindnképp.

A bike parkokat is bírnifogja,a szimpla villa már vagy 7-8 éve megszokott dh-ban is.

2020. ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:

Végül is, a villanyak-törés lehet, hogy olcsóbb, mint a váz fejcső törés.


Zakózásban ugyanakkora.

2020. ápr. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!