Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik irányba jobb tekerni...

Jehslo kérdése:

Melyik irányba jobb tekerni szerintetek?

Figyelt kérdés
A kérdést úgy értem, hogy ha van egy hosszú, több napos kerékpártúra, akkor hogy jobb szerintetek az utat megtenni: odafele vonattal és hazafele tekerni vagy fordítva (a szállások ugyanolyan távol vannak egymástól, bármelyik irányba is induljak)?

2020. ápr. 25. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy szerintem..

Talán annyi szól a hazafelé tekerés mellett, hogy akkor nem kell a végén azon izgulni, hogy eléred-e a kiszemelt vonatot hazafelé.

2020. ápr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tothp ***** válasza:
Nálam az odafelé tekerés jött be. Fáradtan sokkal inkább inspirál az ismeretlen új környék, mint fáradtan hazafelé az ezerszer bejárt részek, ahol előre tudod, melyik bucka melyik után jön.
2020. ápr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem meg a hazafelé tekerés inspirál jobban :D

Én például gyűlölöm amikor fáradtan, mocskosan be kell zsúfolódni a büdös, mocskos, húgyszagú vonatba még 2 órára.....

meg amikor ledögilk alattunk a vonat és jön a visseskedvü-kaller, hogy de jó nekünk, hazatekerhetünk - any.d :D

persze csinálunk olyan túrát, is, hogy otthonról A-ba is utazni kell és B-ből is hazafelé.



csinálj mindenféle kombinációban túrát és rá fogsz jöni neked mi fekszik jobban.

2020. ápr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!