Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi lehet a baja a biciklimnek?

Mi lehet a baja a biciklimnek?

Figyelt kérdés
Régebben egyik haverom vett egy Rockrider 540S biciklit a decathlonból, ami kipróbálva nagyon tetszett, ezért elhatároztam, hogy én meg veszek egy 560S-t (ami majdnem ugyan az csak jobb alkatrészekkel). Viszont egy kis idő után rájöttem, hogy valamiért az enyém sokkal "keményebb" meg "merevebb" mint az övé, és ezt nem feltétlen a teleszkóp mozgására értem, de nem olyan kényelmes mint az övé, és nem is megy olyan jól. Nem tudom, hogy pontosan mi lehet a baja, viszont érezhetően nem olyan mint az övé. A vásárlás előtt fél évvel voltam a decathlonban, és már akkor is állt ott egy ugyan ilyen 560S bicikli, és szerintem van rá esély, hogy ugyan az állt ott, mint amit megvettem. (mivel ez a bicikli 250 ezerbe kerül, és aki decathlonban vesz biciklit amúgy sem biciklizik általában olyan komolyan, tehát az inkább az olcsó kategóriából vesz) Szerintetek lehet, hogy azért ilyen, mert ennyit állhatott? Mit kéne vele csinálnom, hogy az enyém is normális legyen?
2020. ápr. 26. 07:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Tárcsafékes. Tisztitsdmeg alaposan a tárcsát,és ne tapizd szabadkézzel.

A pofák milyenek? Extra tartós:hajitsd ki.

Amúgy lehet levegös is.

2020. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!