Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kerékpárról? Ár/érték arányban van jobb?

Figyelt kérdés
[link]

2020. máj. 15. 21:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%

Hát ez nagyon szubjektív, hogy kinek mi a jobb ár-érték arány. Nekem Cube van és teljesen jó, meg vagyok vele elégedve, azért választottam, mert úgy gondolom, hogy ár-érték arányban a Cube-ok nagyon jók. A nagy márkák, amik rengeteget költenek marketingre, versenyekre, azok jóval drágábbak pont ezért.

De ha megkérdezel mást, akkor azt fogja mondani, hogy pl. a Scott gravel kerékpárja a legjobb (hasamra ütöttem, nem tudom van-e a Scottnak gravelje és az milyen), mert a vázgeometriája jobb, mert a Shimanonál jobb a SRAM, stb. Vagy megint más (pl. én) nem venne mechanikus tárcsafékkel gravel kerékpárt, csak hidraulikussal, ezért neki a hidraulikus változat a legjobb.

Ha te nem találsz olyat, amit jobbnak találsz, akkor neked ez a legjobb ár-érték arányban.

2020. máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
0%
400 ezerért 12 kiló meg tiagra? Felejtős...
2020. máj. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Látod kérdező, máris itt van egy "szakértő". Ránéz a súlyra meg a váltóra és megállapítja, hogy drága. Más nem is fontos, csak ez a kettő. Igaz nem hasonlította össze más gravel kerékpárokkal (fogalma sincs, hogy ez miféle, mire jó), de megszakérti. Ezért nincs sok értelme ilyet kérdezni.
2020. máj. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
0%
Használtan ezért a pénzért kategóriákkal jobbat kap. Te szakértő nagyokos.
2020. máj. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%
Ezt is ha megveszed újonnan az értéke azonnal -100 ezer...
2020. máj. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve az elszállt árakat erre sajnos azt lehet mondani, hogy jó az ár/érték aránya. A súlya a felszerelések miatt ennyi (sárvédő, csomagtartó, agydinamó, lámpák). Ez a maximum keret, amit rá tudsz szánni? Fél millió körül már vannak komolyabb gépek. Sajnos az árfolyam most nagy rossz, oedig lenne pár direct sales márka jó gêpekkel (Canyon Grail, On-one Space Chicken).
2020. máj. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Éppenséggel gondolkodtam a Canyon Grail 7.0 2019-es modelljén, de az 1450 euro, ha arra jön még 27% áfa, akkor az már úgy nekem elég húzós.

Azon gondolkodtam, hogy mennyire kéne nekem csomagtartó, lehet semennyire, lehet elég a biciklire szerelhető táska...

De ilyen ár mellett a sárvédőn is spóroljon kéne. Van ilyen instant sárvédő gravelre, 18 ezerért, de nem tudom egy ilyen mennyire megbízható.


Tehát ha nagyon kell, mert drágább kategóriánál jobb az ár/érték arány, akkor feljebb tudok menni, olyan 150 ezerrel vagy kicsit többel.

Használt biciklit nem szeretnék...


Viszont ennyiért a Canyonnak is a belépő kategóriás cuccai kaphatóak.

2020. máj. 16. 09:45
 8/31 anonim ***** válasza:

Hát ha nem akarsz használtat mert derogál akkor nyisd ki a tárcád.


Fél misit legalább szánj rá de inkább többet. Ne ilyen belépő szintű szarokkal vacakolj!

2020. máj. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Esetleg érdeklődj valamelyik boltban, hátha van még tavalyi és azt kedvezménnyel adják mindig. Pl. [link] (mondjuk kétlem, hogy minden méreben lenne tavalyi, valszeg csak 1 méret van ha van).

Akármelyik boltot felhívhatod és ők megkérdezik a Cube-ot van-e még tavalyi modellből. Én is így vettem. Még Németo-ból is hoztak volna előző évi modellt kedvezménnyel.

2020. máj. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Mondjuk nekem "csak" munkába járáshoz kell, meg kisebb túrákhoz.

Az fontos, hogy off-road is tudjak menni néha...

Viszont a trekking nekem kényelmetlen.

2020. máj. 16. 10:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!