Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kerékpárról? Ár/érték arányban van jobb?

Figyelt kérdés
[link]

2020. máj. 15. 21:08
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
A canyonnál amúgy inkább a szállítási időkkel látok gondot. Nyár végi határidők vannak a webshopban. :(
2020. máj. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Köszi ismét!

Az alu váz, és a karbon villa miért negatívum?

A Cube a leírásában mindig pozitívumként említi, az összes kerékpárjánál...


Szerintem a karbon váz az ilyen felhasználás mellett teljesen felesleges lenne, csak drágítaná.

2020. máj. 16. 11:59
 23/31 TR75 ***** válasza:
Amúgy ha az Unióból rendelsz, általában benne van az áfa. Kényszerűségből én is Hollandiából rendeltem meg a bicót, és az áfát tartalmazta az ár, amit a webshopon mutattak (pedig amúgy amerikai bicajról van szó, tehát Unión kívüli).
2020. máj. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 TR75 ***** válasza:

Én a súlyom miatt vetettem el az alut (a mázsa az mázsa, és az alumínium terhelhetősége kisebb, ahogy én nézegettem), másrészt a gravel nem csak sima gurulásra való, és nem feltétlenül éreztem azt, hogy az alumínium váz meghálálná a földutakat. Maradtam a CroMónál. Igaz, így 13 kiló a bringa, de, mint mondtam, nem célom a verseny, jól szeretem érezni magam a bicón, némi súlytöbblet nem számít (a Landrider amúgy is 17-18 kiló, szóval a 13 kiló mindenképpen előrelépés :-) ).

Így a bicajom összterhelhetősége 130 kiló körül van, némi csomag is belefér túrához.

2020. máj. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Ennél a Cube-nál én inkább érzem az igásló vénát. Egy jól beállított Tiagra csoport bőven kiszolgálja a munkába járást és a hétvégi túrákat. A váza ugyan az, mint a magasabb felszereltségű modelleknek. Ahogy cserések lesznek az alkatrészek, úgy tudod fejleszteni, ha van rá igényed. A karbon villa szuperül elnyeli a rázkódást, ha párosítod ballonos abroncsal, kész menyország. Az alu meg... könnyebb és olcsóbb. Karbon vázat én nem szívesen rakosgatnám, dobálnál bicikli tárolókba. Nekiverik a kormányt, rádől a villanyoszlopra, megütődik stb. Erre az alu és az acél való.

Gondolom a Cube-nál számítanak arra, hogy megpakolják ezt a gépet is, szóval komolyan túltervezik a vázat, tehát én nem nagyon aggódnék a kifáradás miatt sem.

2020. máj. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Felső kategoriaban Dechatlonban 3 - 4 kilóért akcioban már van profi outi gravel kategória ....
2020. máj. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Decathlon... 😆
2020. máj. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 TR75 ***** válasza:

#27

El vagy tévedve kicsit a gúnyolódásoddal.

2020. máj. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Oké akkor vedd az áruházak vackot. Sok sikert hozzá!
2020. máj. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
27es, látszik, hogy életedben nem vásároltál Decathlonban, mégis kritizálod azt, akinek van tapasztalata ott vásárolt termékekkel. Én is ajánlom a Decathlont, jó minőségű, jó árú dolgokat árul. Kerékpárból természetesen nem a legolcsóbbat kell venni - ahogyan sehol máshol, más márkából se jó a legolcsóbb kerékpár.
2020. máj. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!