Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kerékpárról? Ár/érték arányban van jobb?

Figyelt kérdés
[link]

2020. máj. 15. 21:08
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Erre a célra ez lenne a jó szerintem


[link]

2020. máj. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

#9. Köszi! Ez jó ötlet!

Mondjuk lehet, hogy sok helyen, ahol kb. minden évben kiadják ugyanazt a modellt, ott sokszor a régebbi nem lesz olcsóbb, csak az újabb drágább.

De biztos van olyan is, amit írsz...

2020. máj. 16. 10:15
 13/31 A kérdező kommentje:

#11. köszi!

Csak tudod nekem ez már drágább, mint amit megengedhetek...

Ha nem ezen a nyáron akarnék majd vásárolni, akkor még addig is rakhatnék félre erre a célra, de jó lenne 2-3 hónapon belül vásárolni, legkésőbb...

2020. máj. 16. 10:18
 14/31 anonim ***** válasza:

Nézd, ha olcsóbbat veszel azzal még csak a baj lesz, ugyan úgy rá kell költened a különbséget. Javításra, szervizelésere...


5-600-at azért illik rászánni.

2020. máj. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
"illik rászánni" :D:D ez kész :D Most mi a túró baj van azzal a setuppal, amit kionézett a kérdező? Melyik komponensét kell munkába járáshoz meg lájtos túrához kicserélni? Kiváncsian várom
2020. máj. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%
Nézd az egész. Belépő szint...
2020. máj. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Milyen egész? Írd le kérlek. Mi baj lehet azzal a setuppal? Milyen hátrányt szenvedne el a kérdező munkába menet?
2020. máj. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg a hétvégi kiruccanáson
2020. máj. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 TR75 ***** válasza:

Hm, én sem nagyon vágom, hogy miért nem jó a Cube. Mondjuk nekem egyetlen ellenérvem van csak: az alu váz, és a karbon villa (de ez szerintem egyéni vélemény). Én olyan erős másfél évet vacilláltam meg nézegettem, mire vettem egy bringát. Ugyan gyengébb felszereltséggel, mint a linkelt Cube, de nem fogok versenyezni, meg ész nélkül csapatni, fölösleges lett volna valamelyik csúcsbicajt megvennem, nem is volt rá keretem (másrészt, utólag is lehet fejlesztgetni, ahogy kopnak a cserélhető alkatrészek). Én elégedett vagyok a döntésemmel, ég és föld a melóba járós bicajom és az új közti különbség. Nálam Deore cuccok vannak fenn, Sora fékváltókarokkal, TRP HY/RD fékekkel (nem is akartam hidraulikust, ha a világ végén elhagyja magát, valamit tudjak már kezdeni vele). Annyit költöttem pluszban a bicajra, hogy vettem egy másik kormányt, meg betettem egy-egy Tannus Armourt a külsők alá (ja, meg cseréltem a stucnit).

Hát ennyi. Nem kell mindenkinek a csúcskategória. Vackot én sem akartam, de nem volt 5-600 ezres keretem. Kompromisszumot is lehet kötni.

2020. máj. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
A canyon áraiban benne van az áfa. Munkába járásra még túlzás is egy ilyen bringa. De szerintem nem csak arra fogod használni, ha veszel ilyesmit. :) Én a hidrós fékhez ragaszkodnék, azért nem tetszik ez a cube.
2020. máj. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!