Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogy lehetne elérni, hogy...

Hogy lehetne elérni, hogy jobban mozogjon a teleszkóp?

Figyelt kérdés

B'Twin Rockrider 540

Suntour XCR100



2020. máj. 16. 15:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
igaz.. na mindegy
2020. jún. 8. 11:31
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz, van előfeszítés rajta. Azt tekerd ki, és akkor fog jobban - elvileg - mozogni. De akkor ha keményebben érkezik le az első kerék, akkor bizony koppanni fog.
2020. jún. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kisebb döccenökön nem is kell mozognia.

De ha előre-hátra mozog és azt látod akkor hamar gurulj vissza vele a boltba. Mert ilyen mértékü kotyogás biztosan garanciális.

2020. jún. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem kotyog.. csaj olyan mintha a legvége mozogna..
2020. jún. 9. 14:14
 15/17 anonim ***** válasza:

Ezek a villák nem 100%-ig merevek, valamennyi rugalmasságuk van, ezt látod. Az én Fox 32-m is hajlik kicsit, pedig nem ez a kategória. Szóval ez normálsnak tekinthető, főleg ha nehezebb felépítésű vagy.

Annyit meg tudsz csinálni, hogy széthúzod, újra kened és összerakod, hátha jobb lesz valamivel. Nem tudom, hogy ezeket gyárilag milyen zsírral rakják össze. Motorex Prep M-et lehet itthon kapni mint speckó teló zsírt, de nem vagyok tuti biztos, hogy az ebbe is megfelelő.

2020. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

RST gila-m nál nem láttam a mozgást...

Pedig az sem a bajnok villa.

2020. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ. Egyrészt az olcsó villák dög nehezek, több anyag van bennük, lehet merevebb, mint egy drágább, de egy kilóval könnyebb villa. Ezen kívül nem mindegy a rider súlya és a fejcső szög sem. A Foxon rázós úton látom, hogy rezeg a villa vége előre-hátra irányban.

Bár ez extrém teszt, de látszik, hogy milyen mértékben meg tudnak hajolni a komoly villák is:

https://www.youtube.com/watch?v=V1XYCVJt3VE

2020. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!