Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mitől szálltak el így a...

Mitől szálltak el így a használt kerékpár árak?

Figyelt kérdés

3-4 éve vásároltam egy használt országuti kerékpárt Tiagra váltással szettel 130.000Ft-ért, a bolti ára akkor 200-250.000Ft körül volt.


(Nem lopott vagy hasonló !)


Jó áron vettem meg és máig szeretem.



Mivel rengeteget dolgozok és nem akarok bicós ruhába bújni max 1 óráért és csak max 10km mennék így gondolkododtam egy 29er MTB -n erre a legéletképesebb alap felszereltségű is majdnem 200-ezret súrolja (találtam egy sprint nevűt állítólag Olaszországból ered na az tetszett még de nem tudok róla semmit)


Btwin meg Mali és hasonlókat inkább kerülném, tudom Rockrider 520-at is vehetnák 90-ért de az nem megy úgy, mint egy márkásabb a geo sokat jelent.


Így azon filozóm, hogy kross kerékpárt veszek, de az meg majdnem mint egy országuti és a nagyon Köves, sáros utakat szerintem nem szeretné.


De én meg 150-nél többet nem akarok költeni rá.



2020. máj. 31. 13:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
61%
Kereslet, kínálat. Megveszik ennyiért akkor miért is kéne kevesebbet kérni érte? Van pénze az embereknek. Örülni kéne inkább ennek a jelenségnek.
2020. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
47%
Van egy jó eladó bringám 30-ért, még bevásárlókosár is van rajta.
2020. máj. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Quatermain válasza:
Fogalmam sincs, mert teljesen ellentmond a gazdasági helyzetnek. Pont ma voltam a piacon, és nem változott ilyen téren semmi, a külföldön kidobott kerékpárokat akarják itt eladni 60-70 ezerért, de volt elektromos is 230-ért.
2020. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Ujjra itt nyár és meleg az idő az ember bringaval jár mert kénylemsebb mint a bkv.

Meg a covid is rásegit,hogy nem kell mások virus felhőjében utazni.

És remek átgondolatlan brigaút hálozatunk is bővül.


Ezek után annyiért adják amennyiért megveszik,és ennyiért megveszik.

2020. máj. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
81%
Én is kicsit értetlenül állok a dolog előtt. 20-30 éves trekkingeket 40-50ezer Ft-ért hirdetnek, decathlonos szarokat kb. új áráért, stb. Szerintem az is lehet mögötte, hogy a covid miatt kevesebb az új bringa, és azt le is rabolták az emberek. Tegnap voltam decathlonban, a bringás részleg 3/4-e üres volt. Emberek hónapokat várnak egy cube bringára, akkora a készlethiány. A custom bringákat olyan villával adják, amit éppen kapnak, mert a rock shox nem tud minden típust szállítani.
2020. máj. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

150-ért full XTR-es, karbon 26-os montit is kifoghatsz használtból. Az nagyon jó ár. Mielőtt elterjedtek volna a 29-esek, nem lehetett ennyiért ilyenen jó bringákat venni olcsón. Tehát van az éremnek egy másik oldala is.


Az 10 km/h-s tekerésed nem is indokolja a 29-est.

2020. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
52%
150 ezerért karbon MTB? Max akkor vennék olyat ha öngyilkos szeretnék lenni...
2020. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Vannak sokkal olcsóbb és jóval hatékonyabb módjai az öngyilkosságnak.

Nem értem, hogy az ár milyen összefüggésben van minőséggel (használt cuccoknál)...

2020. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
52%
Tán, hogy az 150 ért egy hulladék. Erre próbáltam utalni.
2020. máj. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
65%

Én meg azt szerettem volna megtudni, hogy fel tudsz-e mutatni bármi érvet is, ami bizonyítaná, hogy kicsit is értesz hozzá.

Eddig nem sikerült.

2020. máj. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!