Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ez a cross-trekking bicikli...

Ez a cross-trekking bicikli megér 150 000 forintot? Ha nem, tudtok maximum ilyen árban ajánlani?

Figyelt kérdés

A bicikli: [link]


Cross trekking kerékpárt keresek. Főként túrázásra, városban járásra és hétvégi kikapcsolódásra használnám.


Köszönöm előre is!



2020. jún. 2. 09:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez egy korrekt felszereltésgű és tényleg jó minőségű bicaj, egyetlen gond van vele: a villa, ami nem zárható. Ez a kávézóig eltekerve még nem gond, de ha felfelé akarnál vele tekerni, akkor nagyon fog zavarni, hogy pumpál a teleszkóp és alig halad a bringa, mert a tekerésbe fektetett energiád nagy része a villa mozgatására fordítódik.

Én ezért az összegért inkább válaszanám a Kellys Cliff 30-at, bár sajnos már alig kapni.

2020. jún. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Amíg nem kiállva teker, nem fog pumpálni a teleszkóp. Én nagyon ritkán lockolom a villát, még a fox 32 villám sem indul meg olyan könnyen, hogy ülve pogózzon. Jó ha van lockout, de túl sok felárat nem adnék érte.

Amúgy hervisben nem vennék bringát. Nincs rendesen specifikálva a felszereltség, és kamu akciók vannak. Ez a bringa soha sehol nem került 230ezerbe.

2020. jún. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem komolyabb emelkedőkön akarsz rajta tekerni, hanem csak lazán bringázni vele aszfalton, valamint kisebb terepen, erdei utakon, akkor simán jó ez a típus egy közönséges túrázáshoz. Komolyabb hegyi bringázáshoz viszont nem ajánlom. De szerintem amire neked kell, arra jó lehet.
2020. jún. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Amíg nem kiállva teker, nem fog pumpálni a teleszkóp. Én nagyon ritkán lockolom a villát, még a fox 32 villám sem indul meg olyan könnyen, hogy ülve pogózzon. Jó ha van lockout, de túl sok felárat nem adnék érte. "


Ez meg a másik! Nem akkora nagy szám az a lockout. Nem rossz dolog, de nem is létfontosságú.

2020. jún. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az akció tényleg kamu, viszont akció vagy sem, 150-ért szerintem ez a felszereltség korrekt, máshol sem kapni ennyiért ennél jobbat. A villát meg ki kell próbálni, lehet, hogy ülve nem rugózik be könnyen, bár szerintem a trekking villák ellenállása kisebb az XC villákénál (ezek arra valók, hogy a csatornafedél meg a földutas kis gödrög ütéseit csillapítsák).
2020. jún. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy tízessel többért van Shimano hidró tárcsafékes, Altus / Acera váltós, Altus hajtóműves, Shimano agyas lengyel gép is, 100mm rugóúttal. Ezért a bringáért ez rablás, szerintem... V-fék, vicc kategória.
2020. jún. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: amit leírtál, az egy mountain bike, ez meg egy cross. Teljesen más kategória. A crosst alapvetően hobbibringások haszbálják, akik kitekernek a Hajógyári szigetre hétvégén, átgurulnak hekkezni a Rómaira és haza. Erre alapvetően elég a V-fék meg az első Turney váltó.
2020. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor miért kerül ugyanannyiba... Ez a bringa valahol a 90-100 ezer forintos tartományban kéne mozogjon, vagy még inkább 80-90 ezer között. De a válaszodra adtam a zöld pipát.
2020. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát szerintem műszaki színvonal meg felszereltség tekintetésben nem sokban marad el a Merida Crossway-15-től, ami pont ugyanennyibe kerül(ne, ha lehetne kapni).

90-100-ért Neuzert lehet kapni a Tescoban :-))

2020. jún. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek!

Az lenne még a kérdésem, hogy ha a teleszkóp nem zárható, akkor nem is állítható? Tehát, mindenképpen egyféle beállítása lehet csak?

2020. jún. 2. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!