Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Jól felkészültem-e?

Jehslo kérdése:

Jól felkészültem-e?

Figyelt kérdés

Július elején tervezek megtenni egy hosszú útvonalat 450 kilométer hosszban. 3 napra tervezem Murakeresztúrtól Miskolcig biciklivel.

Az útvonal Letenyétől a 7-es úton (a Balatonnál a bicikliúton) Pestig, a fővároson át a 3-as úton folytatódna az út Egerig, ahol a Bükkre fordulok rá, és érek be Miskolcra.

Barátoknál szállnék meg Balatonföldváron és Pesten (utóbbi helyen 2 napra a regeneráció miatt). Teljesítettem már hosszabb távot is, véleményem szerint megvan a türelmem és az állóképességem is ilyen hosszú távra is. Egy Merida Crossway 40-es kerékpárom van.

Útközben megnéznék néhány nevezetességet (Nagykanizsa belváros, bboglári Gömbkilátó, Szfvár óváros, Vörösmarty emlékház Kápolnásnyéken) is.


Mit gondoltok erről?



2020. jún. 4. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Hajrá. De készülj rendesen.

Mit vinnél magaddal?

2020. jún. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit tudunk, hogy van bringád meg intéztél szállást. De a fikizai/erőnléti felkészültségedről ezek nem sokat árulnak el :-))
2020. jún. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

és a Budapest - Miskolc távot egy nap alatt csinálod meg úgy, hogy közben telibevered a Bükköt is? Az úgy cirka 200 km a végén egy brutális szopással.

Mennyi az a hosszabb túra amit csináltál?

És Murából miért mész el Letenyére? Az pont ellentétes irány...

2020. jún. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, akkor szerinted, 3. válaszadó jobb lenne, ha beékelnék még egy pihenőt mondjuk úgy Eger/Kövesd környékére?


200 kilométer volt, amit eddig megtettem egyben, és ezért vannak a szünetek is, hogy bírjam.


Murakeresztúrból csak azért mennék el külön Letenyére, mert ott akarok készíteni pár képet a határról meg a Mura-hídról :D

2020. jún. 5. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!