Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Meg merjek venni egy teleszkóp...

Meg merjek venni egy teleszkópos bringát?

Figyelt kérdés
Nincs rá szükségem, nem megyek vele terepre, de ami a lényeg: 100+ vagyok! Bírná? Ami bringákat kinéztem és tetszenek sajna mind teleszkóposak.

2020. jún. 11. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden bringánál gyárilag megadott, hogy mennyi a max. terhelhetősége, ha beleférsz, szerintem vedd meg.
2020. jún. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem, szinte sehol nem írják a terhelhetőséget. Pl. kettő, amit néztem:

[link]

[link]

2020. jún. 11. 12:15
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem a bringánál írják, hanem a villára kell rákeresni!

De 100-110 kg még nem a végtelen. Főleg, ha csak közlekedésre használod.

2020. jún. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

100-120 között mozgok.

van 8 éves bicajom amin még mindi bírja a teló pedig nem felső kategória


olyant vegyél ami lezárható, akkor nem fog rugózni.

2020. jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi, nem is tudtam, hogy van zárható teleszkóp! Mindig tanul az ember!
2020. jún. 11. 13:31
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Biztos nem adnék 17 kilós bicikliért 170ezer forintot... Nézz valami normális aluvázas cross-t (Kellys Cliff pl), teljesen felesleges agydinamót meg csomagtartót venni a biciklivel. Veszel akkus lámpákat, sokkal könnyebb meg egyszerűbb és nem utolsósorban olcsóbb is. Sárhányót is kapsz külön és csak akkor kell feltenni, ha vizes időben mész valahova. Különben csak plusz súly.
2020. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6:

Nyilván ha mondjuk munkába megy, akkor is le-fel fogja szedegetni a sárhányót indulás előtt, attól függően mi a helyzet. Meg mondjuk ezen a héten végig tudod előre, hogy vizes lesz-e, mikor teljesen random jönnek a záporok, zivatarok.

2020. jún. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6: Csomagtartó kell! Minden bringámon volt eddig hátul egy kosár, csak bele kell dobálni ha van valami cuccom és szevasz. Mindig fejcsóválva nézem, ha egy biciklisen hátizsák van, nem is értem. A másik: apám azt mondaná, a sárhányó a kerék, az a dolog a

bringán a sárvédő. 😊

2020. jún. 11. 18:05
 9/10 A kérdező kommentje:
Na hirtelen meg is írták, az a pár deka nem számít és menet közben is eleredhet.
2020. jún. 11. 18:07
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Ugyanaz az apánk?! :)
2020. jún. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!