Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kands Galileót vagy Csepel...

Kands Galileót vagy Csepel Landridert érdemesebb venni?

Figyelt kérdés
Trekkinget vennék, 70000-nél nem szánnék rá többet, ezeket találtam ebben a sávban, amik normálisnak tűnnek. Persze tudom, hogy vannak sokkalta jobbak is, de mint mondtam, nem szánnék többet rá. Általános felhasználásra venném.

2020. jún. 20. 19:55
 1/2 TR75 ***** válasza:

Talán-talán a Landrider.

Ami ellene szólhat, az az acél váz, ami elég nehéz. Ugyanakkor az acél mellett szól az, hogy sokkal könnyebben javítható (ha rozsdásodik, vagy törik).

A Galileo mellett szól a fékváltókar (a Landrideren marokváltó van, ami nem rossz dolog, de nedves időben/esőben problémás lehet, mert csúszik a kéz, ráadásul a mai Revoshift váltók elég silány minőségűek, viszonylag könnyű őket túlhúzni - bár az is igaz, hogy gyorsabbak a fékváltókarnál), meg a könnyebb súly.

Nekem Landriderem van, 17 éves az idén, látszik már a kora, a téli sós víz ki is kezdte, többször volt hegesztve a váz, de amúgy bírja a strapát.


Arra meg mindenképpen számíts, hogy mivel olcsó alkatrészekkel szerelik ezeket a bringákat, használattól függően pár év alat sok dolgot fogsz cserélni rajta.


Őszintén szólva én a Kandsról életemben nem hallottam, szóval a minőségéről nem tudok mondani semmit, nálam a Landrider lenne a befutó a kettő közül.

2020. jún. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi.
2020. jún. 22. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!