Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Csepel trekking landrider 21...

Csepel trekking landrider 21 sebességes bicajnál, mennyire bevált ill. strapabíró a shimano váltó?

Figyelt kérdés
Nemrégiben kaptam,mennyire tartós ez? Jól lehet váltani vele hosszú távon? Nem megy tönkre?

2016. ápr. 29. 21:04
 1/3 Alex Fly ***** válasza:
Attól függ. A Shimano kismillió féle váltót gyárt. Alsó- és csúcskategóriásat egyaránt. Nem mindegynhogy Tourney vagy XTR..
2016. ápr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tourney, a Shimano legolcsóbbja ahogy nézem. Biztos lesznek itt olyanok, akik megmagyarázzák, hogy Deore alatt nincs élet, és a Tourney felrobban, illegális és amúgy is sugárveszélyes, de szerintem amíg a helyén kezeled, munkába rohangászós bicajra, addig (komoly) gondod nem lesz vele. Valószínűleg sűrű utánaállítást fog igényelni, és azért örök életre ne számíts vele, elég sok műanyag van benne. Másfél-két évet jósolok neki. Első váltónak megteszi. Ha megdöglik majd cserélheted egy jobbra.
2016. ápr. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Wadmalac ***** válasza:

12 százalékos emelkedőn, nyeregből kiállva ne várj tőle finom láncátdobást. A magasabb kategóriák, Deore és felfelé vannak ilyen durva igénybevételre fejlesztve.

Ez kényelmes túratekergészésre alkalmas, de igazi szakítós sportbringázásra kijönnek a hiányosságai, működés és élettartam szempontjából is.

2016. máj. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!