Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Körbe lehet úgy kerülni a...

Körbe lehet úgy kerülni a Balatont, hogy az északi part dombjait a lehető leginkább mellőzze az ember?

Figyelt kérdés

Kerekesszékkel szeretném megcsinálni a Balcsi kört, és amennyire lehet, el akarom kerülni a kaptatókat.


Tuti van olyan útvonal, ami a lehető legközelebb megy a parthoz.



2020. jún. 25. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Amennyire tudom, csak egy-két nagyobb emelkedő van, azok viszont nem az északi, hanem a keleti parton. Persze, hogy kerekesszékkel mi számít nagynak, azt nem tudom megítélni.
2020. jún. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a Badacsonynál leszel gondban, mert ott felmegy a kerékpárút a domboldalba a Római útra. Ha lent mész akkor a főút padkáján kellene menni. A badacsonyi vasútállomás és Badacsonytomaj között lehet lent menni, van az út mellett egy járda, bringaút.

A Badacsony állomásnál kell felmenni és onnan kb vízszintesen lehet már menni, az út nagyjából a szintvonalat követi, aztán azon az utcán kell lemenni ami a Badacsonytördemic-Szigliget (magyarország leghosszabb állomásneve! :)) ) állomáshoz megy.

A keleti parton vannak még nagy dombok de azt ki lehet kerülni lent, csak figyelni kell a klub nyitva tartási idejére


van egy csopi a facebookon. ha itt kérdezed meg centire és percre elmondják hogyan tudod kikerülni a magaspartot profi bringások is vannak itt.

[link]

múltkor épp volt is egy poszt ezzel kapcsolatban.


Üdv!

Club Aligáról mit lehet tudni? Nyitnak már? Kerékpárral vajon továbbra is át lehet majd haladni? Szerdán gurulnánk arra és nagyon nem mindegy, merre és hogyan tovább. Telefonszámuk jelenleg nem elérhető.

Köszi, ha bárki tud valamit ezügyben!

Hozzászólások



Én 2 hete át tudtam simán gurulni, szerintem nincs gond.


A túloldalon, az akarattyai kapu után az útépítésnek van valami jele már?



Utolsó hír az volt, hogy csak nyitvatartási időben átjárható. Tavaly ez úgy volt, hogy ha korán érkeztél, akkor is nyitva volt a két alsó kapu, a Világos felőlinél a portás csak intett, hogy haladjál.


Tegnap voltunk.. át lehetett menni


Szombaton hajtottam át. Még a sorompót is felnyitották, köszöntek, és jó utat kívántak 🙂


Átjárható teljes nyugalomban.


Viszont élvezetesebb a magaspart felől menni 😉


tudom, hosszú éveken át arra mentünk, tavaly először így és most ez az izgibb.


Kádár villát bontják már?


Múltkor itt már elbontottak valamiket, a Kádár villa szerintem még egyben van


7 - tól 19 - ig hivatalosan átjárható.


Be sem zártak. Már vagy 15 éve.

2020. jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Tuti van olyan útvonal, ami a lehető legközelebb megy a parthoz"

az nem mindig jó, mert például Szigligeten ha lemész a partra kifelé mászás van ha Keszthely felé mész

2020. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!