Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Normális, ha ezt érzem bicikli...

Normális, ha ezt érzem biciklizésnél?

Figyelt kérdés
Egy B'TWIN Rockrider (olcsobb kategória) bicajról lenne szó, az üllés kifejezetten kemény nekem, mai kis túram után (15km) kifejezetten fájt a valagam (elnézést a szó használatért). Ami érdekes, hogy nagyon kevés embernél látok ilyen üllés puhitót, nekem anno volt 1 ilyenem. Nekem kifejezetten kényelmetlen a jelenlegi üllés, 20 perc után már megérzem az fix. Másnak is van ilyen, vagy nektek kényelmes az üllésetek? Ahogy néztem, az összes üllés szinte kemény.

2020. júl. 16. 00:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

upsz, az autokorrekt javította a kereső címkéket :D

Egyébként 60-70 körü bicikliről lenne szó, 4 éves.

2020. júl. 16. 00:36
 2/13 A kérdező kommentje:
körüli*
2020. júl. 16. 00:36
 3/13 anonim válasza:
54%
Nekem van szilikonos bicos ulesre. Egy aldas.. az en fenekem nem birja, hiaba bicos gatya lof@szt nem ert.
2020. júl. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez jó hír. Linket, linket :) hol lehet kapni mi a neve? Indulok is megvenni vagy megrendelni :) Kell olyan nekem is.
2020. júl. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lehet énis beszerzek egyet
2020. júl. 16. 01:42
 6/13 anonim ***** válasza:
Google: zselés kerékpár nyereg.
2020. júl. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem memóriahabos nyergem van, ami széles is. Szerintem teljesen kényeles. Nekem is btwin-em van amúgy, a gyári nyereg tényleg elég kemény :D
2020. júl. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ahogy írták előttem, zselés nyereg. Legjobb. És rendszeresen kell használni a bicót, hozzászokik a feneked. Ennyi a titok.
2020. júl. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Rendszeres használat és 3-4 nap után hozzászokik. Jó a bicajosnadrág is (amiben van betét), tényleg sokat segít. Jók a memóriahabos ülések is, végső esetben a zselés is.


És persze minél szélesebb, annál kényelmesebb, de annál kevésbé sportos.

2020. júl. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

az ülőcsontjaid távolságához kell méretezni a nyerget.

ha nem akkor a nyereg akkor kényelmetlen lesz akármilyen szilikonos, memóriakutyafülés cucc is.

illetve jól be kell állítani azt a nyerget! ha nem jól ülsz rajta akkor is fáj....

2020. júl. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!