Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szép utak Budapest és környékén?

Szép utak Budapest és környékén?

Figyelt kérdés
Budapest én annak környékén ismertek olyan utakat ahol kicsi a forgalom és szép helyeken visz(főleg természetben, szép kilátás). Szeretnék elmenni biciklizni, de nem tudok olyan utakat ahol érdemes és kellemes kerékpározni.

2020. júl. 21. 16:30
 1/5 anonim válasza:
Hűvösvölgyben nagyon szép helyek vannak... :) A Vitorlázó repülőtér környékén betonút is van, de akár a mezőre is kimehetsz, túrakerékpárral teljesen jó.
2020. júl. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szentendre
2020. júl. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kamara erdő.

A János hegyen is lehet jókat gurulni,ha lemerészkedsz az Istenhegyiről.

A dunaparton Leányfaluig is egész jó. Tovább is van,de csak addig mentem.

Ha vagányabb vagy akkor Dobogokő de inkább csak hétköznap,hétvégén nagy a forgalom.

A dunapart másik irányba de az nem szép viszont kilyukadhatsz érdre.

Dunapart másik oldal azaz a pesti elvileg a világból kitekerhetsz. Pl:zebegényig az szép.

2020. júl. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Outi vagy MTB?

Neked mi számít környéknek? (Bringán a Pilis bőven Bp. környéke szerintem.)

2020. júl. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Honnan indulnál?


Dél Budáról jó kis útvonalak vannak szigetszentmiklós, Érd, Törökbálint felé is. Aztán ott a Duna partján mindkét oldalon...

2020. júl. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!