Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Budapest környékén hol van...

Budapest környékén hol van szép részen elkülönített bicikliút?

Figyelt kérdés
Olyan ahol van kiépített bicikliút, nem az autóúton vezetik.

2019. máj. 30. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Rákos-patak mellett pl.
2019. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szlory ***** válasza:
#1: Ajánlanám én is. Csak épp tele van futóval, babakocsival. És egy része úton vezet vagy legalább keresztezi sűrűn. De amúgy érdemes megnézni, csak mégsem ajánlom a fenti kiírásra.
2019. máj. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dunapart budai oldal.ott nem autóuton megy hanem a belvarosi részen a gyalogosokkal együtt. Jobbra és balra is.

A kopaszigát után együtt a gyalogosokkal aztán egy darabig saját sáv van. Aztán a kertek alatt,néhol az autoútal együtt de azok kisforgalmú utak.

A màsik irány óbudáig gyalogosokkal fertözött. Aztán saját sáv. Aztán romai part az bringával halál. Az ártér után saját izé amit itthon lehet útnak nevezni. Egészen leányfaluig lelehet jutni.

2019. máj. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 16. kerületi vagyok tényleg jó, és csodálkozom is hogy máshol nem sok ilyen jó pálya van pedig elég nagy Budapest. Nem túl hosszú szakasz 1-2km összesen, Budapesten kívül lehetnek még jó helyek Duna környékén van térkép is a neten.
2019. máj. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!