Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A Budapestről a Balaton...

A Budapestről a Balaton partjára közlekedő vonatok mennyire vannak tele kerékpárral szombat délután?

Figyelt kérdés

Szeretnék a környéken bringázni (természetesen nem Balaton-kört, hanem Belső-Somogyban egy nagyobb túrát), de ijesztő a kerékpárok mennyisége. Hétvégén reggel a Balaton-átúszásra utaztam, és elképesztő volt látni, ahogy a Flirt motorvonatra, ami nagyon max. 4-5 kerékpár szállításához ideális, kb. 15 bringát tuszkolnak fel (és ez csak az a vagon volt, amiben ültem).


Ilyesmit a Bp. - Kunszentmiklós vagy a Miskolc - Tornanádaska vonalon soha nem láttam, pedig azon vonalak környékén is legalább olyan élvezetes kerékpározni, mint a Balatonnál...


A hőségre tekintettel inkább egy délutáni-késő esti túrában gondolkodom, de tartok ettől a nyomorgástól. Valakinek van tapasztalata, délutánra csökken a mennyiség? Vagy érdemesebb inkább alternatív útvonalat választani, pl. Dombóvárra vagy Várpalotára vonatozni, majd onnét tovább bringával az úti célomnak megfelelően?


Illetve úgy tervezem, vissza mindenképpen valamelyik hajnali Bagolyvonattal mennék, azt gondolnám, ezek szinte üresek, valaki meg tudja ezt erősíteni esetleg?



2020. aug. 2. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egyszer mentem, szóval ez nem egy tudományos igényű tény, de szombat délután is sok bicaj volt. 15 nem, de 8 igen. Neke már az is sok, meg a többi utas is morgott, hogy útban vannak a biciklik.

Nem tudsz esetleg hétköznap menni? Sokkal kevesebben vannak.

2020. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát szerintem az időjárástól is függ de amikor egyszer vasárnap délután mentem haza akkor elég kevesen voltak mi hárman voltunk rajtunk kívül csak két kerékpár volt. Szombaton lehet hogy kicsit többen de szerintem nem vészes
2021. febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!