Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Jó Választás volt Cube Race...

Milán45 kérdése:

Jó Választás volt Cube Race One 2020?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Csak egy véleményt szeretnék kérni, valamint hogy mire használható ez a bicikli,most vásároltam,és kíváncsi vagyok más mit gondol róla.


[link]



2020. szept. 6. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Lehet
2020. szept. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jónak tűnik.
2020. szept. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudjuk, hogy mire és mennyit fogod használni, ezért a kérdés megválaszolhatatlan.

100 km-enként tisztítsd le és kend be a láncot, kb. 2000 km után vidd szervizre a villát és ha egy láncot használsz, akkor 3000 km után számíts lánc és hátsó sor cserére!

2020. szept. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen tisztítod és időben cseréled a láncot, nem várod meg amíg teljesen elkopik és elkoptatja a hátsó sort, akkor nem kell a lánccal együtt a hátsó sort is cserélned. Egy jó minőségű hátsó sor (mint ez az SLX) kibír akár 2-3 lánccserét is.
2020. szept. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ahogy néztem utána neten ez már egy felsőbb kategóriába tartozó hardtail,aminek droppok,kisebb ugrók,kemény talaj sem okoz gondot,de még mindig inkább XC mint Trail bringa,viszont egy villa cserével már tényleg mem okozna gondot neki a tényleg kemény terep.Minden XT,csupán a váltókar SLX,XT M8100 fék,szerintetek mit bír?Ja és ugye sok helyen frameguard gyárilag és Clutch a hatso valton
2020. szept. 9. 00:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen XC.
2020. szept. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!