Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek megér ez a bicikli...

Szerintetek megér ez a bicikli 65 ezret?

Figyelt kérdés

[link]


Alumínium váz


- SR Suntour teleszkóp


- Shimano Acera hátsó váltó


- Shimano Acera hajtómű


- Shimano XT első váltó


- Shimano Acera 3x7s váltókarok


- Duplafalú kerekek


- Shimano agydinamó


Arra gondoltam,hogy veszek egy biciklit kb. 20éve bicikliztem utoljára. Azt írták többen is, hogy jobbam járok egy használtal mint egy új tescos vagy ki tudja milyen újjal. Kb. 60-70 ezret szánok rá,egy héten kb. 2-3 alkalommal használnám max. 10-15 kilometert.


Esetleg tudtok ajánlani valamit 60-70 ezer körül? Használt is lehet.



2020. szept. 14. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az a kérdéses, hogy az az XT első váltó hogyan működik 7 sebességes lánccal. Az XT már 20 éve is 9 sebességes volt, ami keskenyebb láncot jelent. Szerintem az első váltón kis keresztbe váltásnál is súrolni fog a lánc, de ki kéne próbálni. Ilyen áron mennek most ezek a bringák, bár szerintem kissé túl vannak árazva. De ha ennyiért kapni, akkor ennyiért kell sajnos megvenni. Ha jó állapotban van, megvehető. A teleszkóp gyenge pont lehet ennyi idősen. Ha kotyog, kopog, nem érdemes vele foglalkozni.
2020. szept. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hypno ***** válasza:

Megítélésem szerint ennyit simán megér, ha a felni, és a teleszkóp nem elhasznált.


Mióta járvány van, mindenki bringát akar venni, ami sajnos felnyomta az árakat.


Azt viszont a vásárlás előtt érdemes átgondolni, hogy biztosan 26"-os mtb-ra van-e szükséged terep gumival, vagy inkább egy 27,5-28"-os trekkingre, aszfaltra való gumikkal...esetleg hogy önérzetes férfiként ragaszkodsz-e a férfi vázhoz, vagy többet ér egy alacsony átlépési magassság.

2020. szept. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!