Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 46 éves nőnek nem ciki kerékpá...

46 éves nőnek nem ciki kerékpárral közlekedni? Budapest külváros környékén.

Figyelt kérdés

2020. szept. 21. 06:31
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
A sportolás ezen belül a kerékpározás éppen, hogy egyre menőbb mostanság.Tíz évvel ezelőtt mifelénk vidéken tényleg bolondnak nézték azt aki kedvtelésből, sportcéllal kerékpározik,vagy azzal megy munkába, boltba amikor ott a kocsi is, de ez azért változott mára.Lehet venni mindenféle divatos,menő színösszeállítású bringát amivel nem szégyen mutatkozni aztán meg lehet feltölteni a Facebookra a képeket az egészséges életmódról.Idekint németben 60-70 évesek tömegével rajzanak ki kerékpározni, túrázgatni ha szép idő van az elektromos rásegítéses gépeikkel, munkába is sokan járnak ilyenekkel pedig otthon van egy Audi is a garázsban. Szóval csak hajrá neked is!
2020. szept. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 MGéza ***** válasza:
100%

Tudod mit? Nem ciki, sőt, 40 felett jönnek rá az emberek leginkább hogy az autón kívül más közlekedési eszköz is létezik. A mozgás, egyáltalán a közlekedés egy érdekes módja a kerékpározás, plusz nem is sokkal lassabb, nem kell kiállni a garázsból, biztonsági övezni, parkolót keresni, onnan még több száz métert gyalogolni a valódi célig.

Facebookon vagyok például túrakerékpáros csoportban is. Ami nőt látok, az leginkább 40+, de úgy az átlagéletkort is arra a tájékra tenném. Aki csak úgy autóban suhan, az sokkal több dologról lemarad. Szóval nem ciki, de sajnálatos mód a magyar közlekedéskultúra nem feltétlen támogatja.

2020. szept. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

20 éve még furán néztek rám, amikor bringával mentem munkába, ráadásul full bringás szerelésben. Tettek páran néhány viccesnek szánt megjegyzést. Aztán a munkahelyemen nyáron már a cég 10%-a bringával járt. Ma már teljesen természetes, ha valaki bringával közlekedik Budapesten.

Gondolj arra, hogy te leszel a legdögösebb 46 éves nő a környéken!

2020. szept. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Bizony én is úgy látom hogy régebben furán néztek, ha valaki futott, biciklizett, de ma már elég sokan csinálják, nem ciki, nem nézik ki őket!
2020. szept. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem ezeket a régen furán néztek arra, ha valaki brigával járt munkába szövegeket. Azt értem, hogy a kedvtelésből tekerést sok régimódi ember nem értette, de munkába már a nagyszüleim idején is sokan jártak bringával. 20 éve én különórakra, edzésekre jártam bicajjal, apám meg anyám munkába, pedig volt autójuk. Szerintem inkább a 90-es években Budapesten volt egy lokális mélypont bringa használatban, mert túlzottan autó központú volt a közlekedés, és már akkora forgalommal, hogy alig volt aki mert. De vidéken mindig sokan bringáztak napi közlekedésként.
2020. szept. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%
Vidék... Kit izgat a vidék? Senkit nem érdekel, hogy a csóró falusiak mivel járnak...
2020. szept. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Wadmalac ***** válasza:
100%

Van itt felénk egy csajszi, olyan 45-ös lehet, keményen nyomja, montin országúti gumikkal.

Kocsival is elég követni, bringával meg sem próbálom.


Igazi Ironwoman.


Szerintem ha bárki neki vetné fel a kérdést, hogy ciki-e ennyi idősen bringázni, a kérdezőre rá is hajtogatná a bringát.

:D

2020. szept. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Örülök a válaszoknak, köszönöm.


Igazából úgy vetődött fel a kérdés, hogy mostanában a munkahelyemre bicajjal járok. Négy megálló lenne busszal, tehát gyalog hosszú lenne, ezért döntöttem a bicikli mellett.

Pár napja hallottam, hogy kinevetnek a munkatársak, hogy ilyen „vén” fejjel nő létemre ezt csinálom 😕

Meg hogy milyen ciki, hogy nincs saját autóm ennyi idősen, vagy egy férjem aki fuvarozna...

Csak ezért kérdeztem meg itt is, hogy tényleg ilyen gáz, de örülök hogy akkor mégsem, mert én nem szándékozok változtatni, nagyon megszerettem a biciklizést.

2020. szept. 21. 15:15
 19/31 Wadmalac ***** válasza:
100%

"kinevetnek a munkatársak, hogy ilyen „vén” fejjel nő létemre ezt csinálom"

Idióták.

Növesszék csak a seggüket, ha már agyuk nincs.

2020. szept. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
89%

Vén nő...?? Atyaúristen, valami hülye tini kollégáid vannak...??


(én vagyok a hatvanpluszos (9-es válaszoló) bicajos nő)


Nekem mindig elismeréssel adóznak a kollégáim, napi 2x 15 km-t tekerek le, ha azzal megyek melóba.

2020. szept. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!